• Üle 50riigi üle kogu maailma

  Üle 50
  riigi üle kogu maailma

 • Üle 2000meietootevaliku toote

  Üle 2000
  meie
  tootevaliku toote

 • 70 aastat kogemusija traditsiooni

  70 aastat
  kogemusi
  ja traditsiooni

 • Euroopajuhtiv toiduvalmistusseadmete tootja

  Euroopa
  juhtiv toiduvalmistusseadmete
  tootja

HANSA KODUMASINAD

Hansa kaubamärk kuulub Euroopa kvaliteetsete olmeelektriseadmete tootmiskontserni Amica. Amica kontsernil on 70-aastane tootmiskogemus ja esindatus enam kui 50 riigis. Me pakume üle kogu maailma laia valikut erinevaid, miljonite tarbijate vajadustele kohandatud seadmeid.

Hansa toodete sünonüümiks on heal tasemel ohutus- ja kvaliteedinõuded, mida kinnitavad arvukad sertifikaadid ja meie paljud rahulolevad kasutajad. Nende vajadustele vastamisega pakume lahendusi, mis teevad majapidamise lihtsamaks ja meeldivamaks.

KÕIK ALGAB KÖÖGIST

TUNNETA KÜPSETAMISE RÕÕMU

Hansa toiduvalmistusseadmetega küpsetate ka kõige keerukamaid roogasid kiiresti, lihtsalt ja naudinguga. Proovige juba täna, me oleme kindlad, et need hakkavad teile meeldima.

VÕTKE SEDA JAHUTATULT

Hansa jahutusseadmed hõlbustavad toidu säilitamist püsivalt madalal temperatuuril. Lisaks võite tänu moodsale NoFrost-tehnoloogiale unustada tülikad sulatamised.

KÕIK HEAS KORRAS

Hansa nõudepesumasinad ja pesumasinad on ökonoomsed ja lihtsalt kasutatavad seadmed, mis teevad rõivaste ja nõude puhastamise märgatavalt kiiremaks ja lihtsamaks. Tutvuge nende mitmekesiste võimalustega!