Läikivate nõude saladus

HANSA NÕUDEPESUMASINAD TEEVAD PESEMISE LIHTSAMAKS

Kas teie nõudepesumasina maht teeb teile muret? Hansa nõudepesumasinate süsteem Flexi Space võimaldab teil oma nõudepesumasina siseruumi enda vajaduste järgi ümber korraldada. Flexi Space pakub järgmisi võimalusi.

Flexi Space

Flexi Space

Paindlik ja lihtne pesemine tänu süsteemidele Maxi Space 3 ja Up&Down ning kokkupandavatele elementidele ülemises ja alumises korvis.

Maxi Space 3

Maxi Space 3

Tavaline söögiriistade korv on asendatud nõudepesumasina ülaosas asuva lihtsalt kohandatava söögiriistade sahtliga. See suurendab nõudepesumasina mahutavust, nii et veiniklaaside ohutu paigutamine ei tekita enam probleeme ja söögiriistade pesemine on samuti mugavam.

Süsteem Up&Down

Süsteem Up&Down

Ülemise korvi piiramatu seadistussüsteem, mis võimaldab seadistada isegi täielikult täis korvi. See võimaldab pesta isegi väga suuri toidunõusid.

Ülemise korvi kokkupandavad riiulid

Ülemise korvi kokkupandavad riiulid

Ülemise korvi osad saab lisaruumi saamiseks kiiresti kokku klappida. See suurendab kasulikku ruumi ja pesemise efektiivsust.

Alumise korvi kokkupandavad osad

Alumise korvi kokkupandavad osad

Lisaruumi saamiseks võib alumise korvi osad kokku klappida. See võimaldab pesta mitte üksnes taldrikuid, aga ka kõiki suuri potte.

HANSA NÕUDEPESUMASINAD SÄÄSTAVAD VETT

Hansa pakub rohkem kui mugavust – kaasneb ka oluline vee kokkuhoid.

Hansa nõudepesumasinad võrreldes käsitsi pesemisega

Hansa nõudepesumasinad võrreldes käsitsi pesemisega

Hansa nõudepesumasinad kasutavad 14-kohalises seadistuses kümme korda vähem vett kui käsitsi pestes.

 • Käsitsi pesemine kulutab kuni 107 liitrit ehk 107 üheliitrilist pudelit vett.
 • Pesumasin kasutab ainult 10 liitrit ehk 10 üheliitrilist pudelit vett.

GARANTEERITUD LÄIKIVAD TOIDUNÕUD

Säravpuhtad toidunõud on iga söögikorra oluline osa. Hansa nõudepesumasinad tagavad pesemise veatu kvaliteedi. Need säästavad lauanõusid nende puhastamise ja kuivatamisega.

3D pesemine

3D pesemine

Täiuslikud pesemistulemused tagatakse kolme sõltumatu pihustustasemega. Keskmiste ja alumiste pihustite hoovad pöörlevad vastassuundades, mistõttu pääseb vesi isegi kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse. Ülemine lisapihusti hõlbustab ülemises korvis asuvate lauanõude pesemist.

Turbo kuivatussüsteem

Turbo kuivatussüsteem

Moodsad kuivatussüsteemid parendavad märkimisväärselt pesukorra viimase järgu efektiivsust. Aur ei jää sisse, jättes lauanõud igasuguste laikude ja plekkideta täielikult kuivaks ja säravaks

MUGAVUS EELKÕIGE

Kordumatu koduse oleku saavutamine on lihtsalt hädavajalik. Seetõttu on õige kodutehnika valimine nii tähtis. Hansa on oma nõudepesumasinate puhul veendunud, et need pakuvad parimat võimalikku kasutuskogemust.

Väga vaikne töötamine

Väga vaikne töötamine

Nõudepesumasinates kasutatud ajakohane tehnika tagab erakordselt madala mürataseme, isegi alla 45 dB. Nüüd ei ole nõudepesumasina töötamise heli enam häiriv, isegi kui köök on eluruumi osa.

Viitkäivitus 24 h

Viitkäivitus 24 h

See omadus käivitab teie elektriseadme määratud ajal – kuni 24 tunni jooksul sätete sisestamisest. See võimaldab kasutada soodsamat öist elektritariifi ja säästa teie raha.

Pool koormust

Pool koormust

Te ei pea ootama, kuni pesumasin on täiesti täis. Poole koormuse käsklusega võib nõudepesumasina käivitada isegi siis, kui see on osaliselt laaditud. See säästab teie aega, energiat ja vett.

NÕUDEPESUMASINAD

Mugavus teie köögis

 • MaxiSpace 3

  Asendasime hariliku söögiriistade korvi lihtsalt seatava söögiriistade sahtliga, mis asub nõudepesumasina ülemises osas. See muudab nõudepesumasina mahukamaks, nii et te ei pea enam muretsema veiniklaaside ohutuse pärast, lisaks muudab see söögiriistade pesemise mugavamaks.

 • Süsteem Up&Down

  Meie nõudepesumasinatega on lihtne ja mugav ülemise korvi kõrgust muuta, ilma et selle peaks siinidelt maha võtma. Seda saab muuta ka siis, kui see on nõusid täis.

 • Kokkupandavad riiulid ülemises korvis

  Seadke nõudepesumasina siseruum oma vajaduse järgi. Süsteem võimaldab ülemise riiuli püsti seada, muutes nõudepesumasina kasutamise mugavamaks.

 • Aqua Stop

  See funktsioon tagab rikke korral ohutuse. Funktsioon peatab automaatselt veevarustuse, tänu millele ei pea te kartma, et teie kodu üle ujutatakse.

 • Süsteem TurboDrying

  Need moodsad kuivatussüsteemid muudavad tsükli viimase faasi olulisel määral tõhusamaks. Aur ei kogune seadmesse, tänu millele jäävad nõud kuivaks ja läikivaks ning neil ei ole plekke ega mustust.

 • Seadmesisene leedtuli

  Kui nõudepesumasina uks on lahti, süttib tuli uuesti. See muudab nõudepesumasina sisu selgelt nähtavaks.

 • LCD-ekraan

  Nüüdisaegsed funktsioonid on kättesaadavad intuitiivses menüüs.

 • Blue Dot

  Kui nõudepesumasin töötab, valgustab indikaator põrandat sinise valgusega. Kui pesemistsükkel on lõppenud, hakkab valgus vilkuma ning kustub seejärel täielikult.

 • 3D-pesu

  Kolm iseseisvat pihustusvart tagavad suurepärased puhastustulemused. Kolmas pihustusvarras tagab veelgi tõhusama puhastuse.

 • Funktsioon Half Load

  Teil ei ole pesemistsükli alustamiseks enam vaja oodata, et masin oleks nõusid täis. Laadige täis kas üks korv või siis mõlemad korvid pooleldi täis. Kõik pihusti harud töötavad eraldi (järjestikrežiim). Tsükkel säästab aega ja raha.

 • Viivitusega käivitamine: 24 h

  Valige õige moment, viivitades tsükli käivitamist kuni 24 h. Nüüd saate kasutada elektrit ajal, kui elektri tunnihind on soodne, ning säästa nõusid pestes raha.

 • Energiatõhususe hinnang A+++

  A+++ klassi nõudepesumasina energiasääst on võrreldes A klassi masinaga kuni 93 kWh.