Küpsiste kasutamise põhimõtted

1. Meie küpsiste kasutamine. Amica S.A., mille registrijärgne aadress on Wronki, Mickiewicza tänav 52 (sihtnumber: 64-510 Wronki), Poola, teatab, et veebilehe korrektse toimimise ja teenuste kõrgeima kvaliteedi tagamiseks kasutatakse veebilehel küpsiseid.

2. Mis on küpsised? Küpsised on arvutiandmed, eelkõige tekstifailid, mis salvestatakse kasutaja veebilehtede kasutamiseks mõeldud lõppseadmesse. Need failid võimaldavad kasutajal seadme tuvastada ja kuvada nõuetekohaselt tema isiklike eelistuste järgi kujundatud veebilehe. Küpsised sisaldavad tavaliselt selle veebilehe nime, kust nad pärinevad, lõppseadmesse salvestamise aega ja ainulaadset numbrit.

3. Milliseid küpsiseid me kasutame?

Meie veebilehel www.hansa-home.ee kasutatakse järgmisi küpsiseid: 

- püsivad küpsised – failid, mis jäävad teie seadmesse küpsiste parameetrites määratud ajaks või kuni kasutaja need ise eemaldab; 

- seansiküpsised – ajutised failid, mis jäävad teie seadmesse kuni veebilehelt välja logimiseni või tarkvara (veebilehitseja) sulgemiseni.

Veebilehel kasutatakse oma küpsiseid, ja kui kasutame Google Analyticsit, st veebilehtede vaadatavuse analüüsimise teenust, mida pakub Google, Inc., siis ka kolmandate isikute küpsiseid. Google’i kasutatavatele küpsistele kehtivad eraldi andmekaitsepõhimõtted.

Veebilehel kasutatavate küpsiste liigid on järgmised:

Küpsise nimi Liik Kasutamine Küpsise säilitamise aeg
AmicaCookies Püsiv

Oma küpsised

Küpsis, mis salvestab teavet hoolimata sellest, kas kasutaja on nõustunud küpsiste kasutamisega.   

1 aasta
AMICASESS Püsiv

Oma küpsised

Kasutaja seanss

2 tundi
_ga Püsiv

Google Analyticsi küpsised

Kasutatakse kasutajate eristamiseks.

2 aastat
_gid Püsiv

Google Analyticsi küpsised

Kasutatakse kasutajate 

24 tundi
_gat Püsiv

Google Analyticsi küpsised

Kasutatakse päringute sageduse vähendamiseks.

10 minutit

 

4. Kas küpsised sisaldavad isikuandmeid?  Meie veebisaidi kasutatavate küpsistega ei koguta ega salvestata kasutaja isikuandmeid.

5. Küpsiste keelamine. Tüüpiline veebilehitsemistarkvara võimaldab salvestada küpsiseid lõppseadmesse. Neid seadeid saab muuta, et takistada küpsiste automaatset töötlemist veebilehitsejas või saata teatis iga kord, kui küpsiseid hakatakse kasutaja seadmesse salvestama. Täpse teabe küpsistega seotud võimaluste ja nende kasutuse kohta leiate tarkvara (veebilehitseja) seadetest. Küpsiste kasutamise piiramine võib mõjutada veebilehe mõningaid funktsioone.

6. Kontaktandmed. Kui teil on küsimusi või märkusi, võtke palun meiega ühendust aadressil kontakt@amica.com.pl.

7. Põhimõtete ajakohastamine. Aeg-ajalt võime küpsiste kasutamise põhimõtteid ajakohastada. Kui seda teeme, siis avaldame muudatused oma veebilehel. Neid küpsiste kasutamise põhimõtteid ajakohastati viimati 24.07.2017.