Mõnus elu – väikesed asjad on need, mis loevad

Küpsetab, koristab, näitab ilmateadet

Ahju peamine ülesanne on küpsetada. Kuidas aga oleks, kui see suudaks ka tosinaid retsepte meelde jätta ning öelda meile, kas peaksime täna vihmavarju kaasa võtma või mitte? Hansa ahjud oskavad seda! Pürolüütilise puhastuse korral põletab ahi temperatuuril 490 ºC kõik pritsmed, samas kui täiustatud programmer võimaldab meil lugeda ekraanilt lemmikretsepte ning juhtida ahju ka kodust ära olles. Kui linkida programmer Wi-Fi võrguga, siis saame lugeda ekraanilt ka ilmateadet.

Rohkem ruumi

Enda kohandamine kodumasinatega hakkab minevikuhõlma vajuma. Tänapäeval kohandavad kodumasinad end meie vajadustega. Näide: Hansa induktsioonpliidi funktsioon Flexi Space võimaldab kasutada ühes keedutsoonis rohkem kui üht potti. Teine näide: tänu täielikult kohandatavatele ukseriiulitele on purkide ja pudelite mahutamine külmikusse senisest lihtsam.

Ohutum kui eales varem

Tänu uutele turvafunktsioonidele on kodumasinate kasutamine laste läheduses lihtsam kui eales varem. Hansa gaasipliitidel on lapselukk ning leegikaitseklapid, ahjudel on aga lapsekindel ukselukk ja jahe esipaneel I-cool front, tänu millele ei ole uks kunagi kuumem kui 35 °C ning seda on ohutu puudutada. Hansa pesumasinatel on nüüd olemas lapsekindlad funktsioonid, mis võimaldavad seaded lukustada, nii et masin saab katkestamatult töötada.

Suurem on parem

Kuidas nõudepesumasinasse ruumi juurde tekitada? Kõige lihtsam viis on lisada kolmas rest, nagu see on võimalik valitud Hansa nõudepesumasinates. Rest Maxi Space 3 pakub söögiriistadele ohtralt ruumi, nii et masinasse mahub 10–12 komplekti asemel 14 komplekti nõusid. Unustage ka linade toppimine pesumasinasse – Hansa pesumasinatel on suuremad trumlid ja uksed. Kõik ikka selleks, et kodumasinaid oleks lihtsam ja mugavam kasutada.

Soovitame tooteid