Maitsvad kodutoidud

Te võite valida erinevat tüüpi seadmete vahel: eraldiseisvad pliidid või sisseehitatud keeduplaadid ja ahjud. Nii eraldiseisvates pliitides kui ka keeduplaatides võib olla kasutusel induktsiooni-, keraamilise elektripliidi või gaasipliidi tehnoloogia. See kõik sõltub teist. Kõige tähtsam on õige arv pliidiplaate või toiduvalmistusalasid, mis sobivad tavaliselt kasutatavate toidunõude suurustega.

Teie vajaduste kohane köök

Puhtus on oluline nii väikestes kui ka avatud köökides. Kõige lihtsam on selle saavutamine induktsioon- ja keraamiliste pliitidega. Keraamiliste plaatide puhastamiseks kulub vaid sekundeid ja see on hea valik, kui te ei soovi kulutada kogu oma vaba aega köögi puhastamisele.

Hansa gaasipliidid on kokkamiseks ideaalsed, sest sujuv leegi juhtimine, plaatide erinevad suurused ja jäigad malmist potid toetavad teie jõupingutusi, aidates valmistada teie lemmiktoitusid iga päev kiiresti ja usaldusväärselt. Nende abil valmistate sööke nagu kutseline kokk.

Kiire, lihtne ja tõhus!

Hansa abil on kulinaarse täiuslikkuse saavutamine palju lihtsam. Gaasipliidi automaatsüütamisnupuga süütate oma gaasipliidi vähimagi ajakaota. Suured pliidid Booster ja WOK, mis on mõeldud liha ning köögiviljade praadimiseks suurtes pottides ja pannides, köidavad igaühe tähelepanu.

Meie induktsioonplaatidel on huvitav funktsioon Bridge, mis võimaldab ühendada kaks keeduala üheks suureks alaks. Sellega saab plaadi peal küpsetada isegi suurte röstimispannidega.

Hansa ahjudel on kiire eelkuumutuse omadus. Sellega soojendate temperatuurini 150 °C vaid 4 minutiga. Toidu panek eelkuumutatud ahju lühendab oluliselt toiduvalmistamise aega.

Mugavus ja ohutus

Moodsad Hansa seadmed tagavad täieliku ohutuse. Heaks ohutuse näiteks on gaasipliitide leegi kaitseklapp, mis katkestab gaasivoolu kohe pärast leegi kustumist. Isegi koos väikeste lastega askeldades võite olla kindel, et lapselukk takistab ahjude ja pliidiplaatide sisselülitamist või seadistuste juhuslikku muutmist. Täieliku ohutuse tagamiseks tuleb kaaluda induktsioonpliidi soetamist. Meie induktsioonitehnoloogia kasutab magnetvälja ja tagab, et kuumutatakse ainult potti või panni, samas kui ülejäänud pliidipind jääb jahedaks.

Soovitame tooteid