Värskelt lõhnavad riided

TAGATUD KVALITEET

Puhas nagu värske lumi – sellised peaksid rõivad olema pärast pesumasinast välja võtmist. Hansa lahendused tagavad parimad võimalikud tulemused.

Veejuga

Veejuga

Veejuga ajab pesemisvahendiga vett ringi, et parendada pesemise efektiivsust ja vähendada elektrikulu. See lahendus tagab pesemisvahendi ühtlasema jaotuse ja hõlbustab sellega isegi kõige tülikamate plekkide põhjalikku eemaldamist.

Kuulkraan

Kuulkraan

Vee kuulkraan suurendab pesemise efektiivsust pesuvahendi 100% kasutuse tagamisega. Kuulkraan sulgeb pesumasina väljundi kohe pärast veega täitmist ja väldib pesemisvahendi kadusid.

HANSA PESUMASINAD TEEVAD PESEMISE LIHTSAMAKS

Hansa pesumasinatel on palju uuenduslikke omadusi, mis teevad pesemise palju muretumaks, lihtsamaks ja täielikult teie nõuetele vastavaks.

Viitkäivitus 24 h

Viitkäivitus 24 h

See omadus võimaldab käivitada pesumasina igal kellaajal – viitajaga kuni 24 tundi. See võimaldab käitada pesumasinat öösel või sel ajal, kui kedagi ei ole kodus – ja kõige soodsama elektritariifiga.

Aja lühendus

Aja lühendus

See omadus võimaldab lühendada pesuaega kvaliteeti halvendamata. Pärast programmi valimist tuleb vaid klõpsata „Reduce time“ ja pesumasin kohandab ise pesuaja. See säästab teie aega, energiat ja vett.

Teie nõuete järgi kohandatud programmid

Teie nõuete järgi kohandatud programmid

Meie pesumasinatel on mitmesuguseid programme, sealhulgas allergiavastased ja ööprogrammid. Kasutajaprogramm „Favorite“ võimaldab salvestada sagedamini kasutatavad seaded, muutes need kohe kasutatavaks.

KESTEV USALDUS

Hansa pesumasinate kavandamisel oli eesmärgiks otstarbekus, aga ka vaikne ja usaldusväärne toimimine.

Mootor Logic Drive

Mootor Logic Drive

Ajastukohane tehnoloogia, mida kasutatakse suure töökindluse tagamiseks. Tänu uuenduslikele lahendustele on mootori kasutusiga pikem ja pesumasin töötab palju vaiksemalt.

Pesumasinad ja kuivatid

Puhas ja hästi lõhnav pesu

Energiatõhususe klass A+++
 • Lapselukk

  See funktsioon on eriti kasulik lastega peredele, muutes lastele soovimatu sätete ja pesuprogrammide muutmise võimatuks. Lapseluku aktiveerimiseks tuleb alla vajutada vaid kahte nuppu.

 • Viivitusega käivitamine: 24 h

  Te võite pesuprogrammi soovi korral 24 tundi edasi lükata. Nüüd saate kasutada elektrit ajal, kui elektri tunnihind on soodne, ning säästa raha iga kord, kui pesu pesete!

 • Helisignaal

  Pesumasin kasutab lisafunktsioonide valimisest ja pesutsükli lõppemisest teada andmiseks helisignaali, võimaldades teil tegeleda muude töödega, ilma et peaksite masina tsükli lõppu ootama.

 • Automaatandur

  Saate säästa vett ja energiat, kuna pesumasin sobitab automaatselt veetaseme ja vajaliku energia pesu kaalu ja tüübiga. Nüüd ei pea te enam pakkuma, kui raske pesukoorem on ja kui pikk peaks tsükkel olema.

 • Kiirpääs

  Elektromagnetiline lukk võimaldab teil ukse pesemise ajal kohe avada, tänu millele saate riideid lisada või eemaldada ükskõik mis ajal pesutsükli jooksul. See funktsioon garanteerib turvalisuse – pesumasin ei ava ust siis, kui trumli veetase või temperatuur on kõrge.

 • Automaatne tasakaalustussüsteem

  Pesumasin jääb sinna, kuhu selle panite, kuna koormus on enne tsentrifuugitsükli algust ühtlaselt jaotatud.

 • Logic Drive’i mootor

  Meie pesumasinatel on harjasteta Logic Drive’i mootor, mis töötab vaikselt, ökonoomselt ja tõrgeteta.

 • Vahetatavad laagrid ja küttekeha

  See funktsioon vähendab pesuaega, tagades samas kvaliteetse tulemuse. Nii säästate aega, elektrit ja vett. Tänu erilisele parandussüsteemile saate küttekeha kerge vaevaga välja vahetada.

 • Juhtsüsteemi LCD-ekraan

  Moodne juhtpaneel koos multifunktsionaalse LCD-ekraaniga lihtsustab pesumasina kasutamist suurel määral. Parameetreid saab kiiresti sisestada ning jälgida saab ka pesutsükli lõpuni jäänud aega.

 • Pearl Drum

  Igasugust materjali pestakse nüüd tänu uuele tehnoloogilisele lahendusele – Pearl Drum – õrnalt ja tõhusamalt. Uus trumli pind hoiab teie rõivad kauem suurepärases seisukorras.

 • Kuulkraan

  Tänu Hansa uuele kujundusele on võimalik ära kasutada kuni 100% pesuvahendist, kuid harilike seadmete puhul läheb kuni 30% pesuainest raisku.

 • Aqua Stop

  See funktsioon tagab rikke korral ohutuse. Funktsioon peatab automaatselt veevarustuse, tänu millele ei pea te kartma, et teie kodu üle ujutatakse.

Soovitatavad tooted

Vaadake kõiki pesumasinaid