Ahju puhastamine – lihtsam kui eales varem

Isepuhastuvad ahjud

Ahju puhastamine sõrmegi liigutamata? Just nii lihtsaks muudab selle pürolüütiline puhastus, st automaatne isepuhastussüsteem, mis kuumutab ahju temperatuurile 490 ºC, lagundades orgaanilised molekulid. Ei mingit põlvili maas ahjuküürimist enam – isepuhastussüsteem eemaldab ka kõige tõrksama mustuse! Teil pole vaja teha muud, kui mõelda välja, mida süllekukkunud vaba ajaga peale hakata.

Kaks ühes: küpsetamine ja puhastamine

Pürolüütiline puhastus ei ole ainus olemasolev isepuhastussüsteem. Asendatavad katalüütilised siseseinad on samuti väga tõhusad. Need imavad rasva ja mustuse endasse ning hoiavad ahju puhtana.

Kuumpesu

Funktsioon Aqualytic System aitab samuti teie ahju mistahes jääkidest puhtana hoida, sh neist, mis jäävad esmapilgul nähtamatuks. Ahju siseseinte AquaRealEase®-i email muudab märgpuhastuse hõlpsaks. Valage lihtsalt ahju põhja veidi vett ja lülitage programm tööle. Oodake pool tundi, kuni aur leotab ka kõige kinnikõrbenumad toidujäägid lahti, seejärel pühkige need niiske lapiga kokku.

Puhas nii seest kui ka väljast

Ahjuukse puhastamine ei ole enam tüütu töö. Lihtne uksepuhastussüsteem muudab ukseklaaside puhastamise kergemaks kui eales varem, ilma et seejuures läheks vaja mingeid eritööriistu. Tänu kahele hoidikule ukse ülaosas on võimalik klaasid eemaldada ja pesta need näiteks nõudepesumasinas põhjalikult puhtaks.

Soovitame tooteid