Pliidiventilaatorid hoolitsevad köögi meeldiva õhkkonna eest

Hansa pakub laia valikut kvaliteetsete filtritega pliidiventilaatoreid, sh korsten-, teleskoop-, saare- ja traditsioonilisi õhupuhasteid. Igaühe paigaldus, välimus ja funktsioonid on erinevad. Missugune neist sobib minu kööki kõige paremini?

Köögisaare pliidiventilaatorid

See moodne lahendus sobib kõige paremini köögisaarega kööki, kus pliit asub ruumi keskel. Pliidiventilaator ning selle ja ventilatsiooniava vaheline toru paigutatakse seintest eemale, mis annab köögi kujundamisel vabamad käed. Otse pliidi kohal asuv pliidiventilaator tõmbab kõik lõhnad kohe välja, nii et need ei levi teistesse ruumidesse ega avatud kööktuppa.

Tänu nutikale lõhnaandurile on võimalik õhu puhastamine ja lõhnade eemaldamine automaatselt tööle panna, st et ei ole vaja iga kord pliidiventilaatorit sisse lülitada. Funktsioon on saadaval korsten- ja saare-pliidiventilaatorites.

Veel üks uuenduslik lahendus on lainurksed LED-lambid, mis tagavad tööpinna lisavalgustuse ning köögi ainulaadse õhkkonna.

Korsten-pliidiventilaatorid – tõhus töö ja ilus välimus

Korsten-pliidiventilaator on hea valik köögis, kus pliit või pliidiplaat asub kappide vahel. Korsten-pliidiventilaatorid on väga hea väljatõmbejõuga, kuid ärge unustage, et nende kohale jäävat ala ei ole võimalik kasutada, kuna sealt ühendatakse toru ventilatsiooniavaga.

Korsten-pliidiventilaatorite stiilne disain sobib hästi mööbliga kokku ning lisab köögile omapära. Meie valikusse kuulub hulk eri kujuga moodsa ja ka lihtsama disainiga pliidiventilaatoreid.

Väärtuslik ruum

Kuna kõik soovivad köögiruumi võimalikult hästi ära kasutada, siis on traditsiooniline või teleskoop-pliidiventilaator üks võimalik valik. Mõned teleskoop-pliidiventilaatorid on eriti ruumisäästliku ja kitsa disainiga, mis näeb moodne välja, ning neil on kasutusmugav puutetundlik ekraan. 5 seadistust võimaldavad väljatõmbe tugevust veelgi paremini kohandada.

Soovitame tooteid