Ohutu köök

Oma kodu pakub palju avastamisrõõmu! Niipea kui jalad kannavad, hakkavad nad kappe ja sahtleid revideerima, et sealt midagi huvitavat leida. Nad peidavad end laua alla ning uurivad iga viimset kui nurgatagust. Kõik on lihtsalt nii põnev! Kodumasinad veel kõige enam. Kuidas tagada, et lapsel on köögis täiesti ohutu olla?

Kuum, kuumem, kõige kuumem!

Pliidiplaadid ja ahjud tekitavad kõige enam muret. Lapsed võivad end põletada või lülitada kodumasina tööle, kui me parajasti ei vaata. Gaasipliidi korral tekib gaasilekke oht, kui leek näiteks tõmbetuule tõttu kustub. Õnneks on Hansa kodumasinatel leegikaitseklapid.

Ohutu söögivalmistamine

Induktsioonplaat on üks ohutumaid valikuid, eriti köögis, kus viibivad lapsed. Plaat kuumeneb üksnes panni alt, vähendades ohtu, et laps end põletab. Hansa pliitidel on olemas ka Child Lock (lapselukk). Pärast pliidiplaadi lukustamist juhtpaneeli andurite kaudu ei saa väikesed lapsed seda sisse lülitada ega valitud seadeid muuta. Gaasipliidi peamine oht on leegi juhuslik kustumine.

Pro Baby System

Põletusohu vähendamiseks on Hansa ahjudel spetsiaalsed turvafunktsioonid. Ukselukk ei lase lapsel ust avada, kui kodumasin töötab. Me ei pea ka muretsema, et laps puudutab kuuma ahju, sest süsteem I-cool front ei lase esiklaasil kuumeneda rohkem kui 35 °C. See on võimalik tänu ventilaatori spetsiaalsele disainile ja suuremale arvule ukseklaasidele.

Hansa kodumasinate lisafunktsioonid tagavad kasutusmugavuse ja meelerahu. Las lapsed mängivad – meie peame vaid vaatama, et toit põhja ei kõrbeks.

Soovitame tooteid