Värsked tooted, mis säilivad kauem

GARANTEERITUD VÄRSKUS

Tehnoloogia NoFrost

Tehnoloogia NoFrost

NoFrosti tehnoloogia tähendab nutikat jahutamist niiskuse, härmatise või jääta. Lahendus sisaldab jaheda õhu pidevat ringlust külmikus, mis takistab härmatise ja jää kogunemist seintele. Seadet ei ole vaja sulatada ja toiduained püsivad kauem värsked.

HOIDKE JAHEDAS

Tervislike ja täisväärtuslike toitude saladus on nende kohane säilitamine. Hansa külmutuskappidel on mitmeid omadusi, mis säilitavad toitainete kvaliteeti – ja palju kauemaks ajaks.

Kiirjahutus SuperCool

Kiirjahutus SuperCool

See omadus võimaldab jahutada kiiresti suurel hulgal toiduaineid. See on eriti kasulik suvisel ajal. Tänu SuperCooli kiirjahutusele säilitab toit oma maitse, lõhna ja toiteväärtuse. Programmeeritud temperatuuri saavutamisel lülitub funktsioon automaatselt välja.

Kiirkülmutus SuperFreeze

Kiirkülmutus SuperFreeze

Kiire külmutamine. See omadus vähendab järsult külmutamisele kuluvat aega, et kõik hoiustatud toiduained säilitaksid oma toiteväärtuse. Pärast seatud temperatuuri saavutamist lülitub funktsioon automaatselt välja.

HANSA KÜLMUTUSKAPID TEEVAD TOIDU HOIUSTAMISE LIHTSAMAKS

Kohandage ruum vajaduste järgi. Hansa pakub erinevaid võimalusi ja lahendusi, et külmutuskapid oleks mugavad ja tõhusad. Te võite kohandada riiulite suurust või ukseorvade kõrgust ja säilitada eri toitusid eraldi orvades. Palju paindlikum, kui võiks arvata!

Riiulite seadmine

Riiulite seadmine

Suurem vabadus külmutuskapi sisemuse korraldamisel. Riiulid on vabalt seatavad ja eriline serv väldib lekkinud vedelike tilkumist allpool säilitatavatele toiduainetele.

Seatavad ukseorvad

Seatavad ukseorvad

Ruumi parim kasutus ja lihtne seadistus. Külmutuskapi ukse rõdusid saab paigutada valitud kõrgustele. Niimoodi saab tekitada lihtsalt ligipääsetava ruumi igasugustele, isegi väga kõrgetele pakenditele.

Pudeliriiul

Pudeliriiul

Jookide horisontaalselt hoiustamiseks mõeldud riiul sobib ideaalselt vee või veini hoidmiseks. Lisaeelis on võimalus selle eemaldamiseks, mis lubab riiulit põhjalikult puhastada või lihtsalt külmutuskapi ruumi säästa.

Ruumikas ukserõdu

Ruumikas ukserõdu

Eriline ukseriiul, mis võimaldab hoiustada suuri pudeleid ja kartongpakendeid, nt 2-liitriseid mahlapakke.

Pööratav uste käelisus (vasak/parem)

Pööratav uste käelisus (vasak/parem)

Uksed saab kinnitada soovi järgi vasakule või paremale poole. See võimaldab külmutuskapi sobivaimat paigutamist kööki.

Rõdu külmiku uksel

Rõdu külmiku uksel

Käepärased külmikusisesed konteinerid pakuvad lisahoiuruumi.

TOIDUAINETE HOIUSTAMINE

Hansa külmutuskappides on konteinerid erinevate toiduainete mahutamiseks. Need säilitavad toidu värskuse, maitse ja toiteväärtuse pikema aja jooksul.

VitControl Plus

VitControl Plus

Värske toit püsib kuni kolm korda kauem värskena! VitControl Plus võimaldab tekitada puuviljadele ja juurviljadele sobiva erikeskkonna. Õhuniiskuse kohandamine selles hoiustatava kauba jaoks on lihtne. FreshPadi kandiku kasti paigutamine võimaldab õhul vabalt ringelda. See loob lisakaitse toodetele, mis ei puutu vahetult vastu põhja. Kandiku saab lihtsalt eemaldada ja pesumasinas pesta, seega on puhtuse hoidmine lihtne.

Külmala Fresh Zone

Külmala Fresh Zone

Sahtli sisetemperatuur kõigub 0 °C ja 3 °C vahel. Need on täiuslikud tingimused selliste toiduainete jaoks nagu jahutatud liha või madalat säilitustemperatuuri nõudev juust.

Jaheala ChillZone

Jaheala ChillZone

Täiuslik liha ja kala hoidmiseks. Sahtli sisetemperatuur on 3...4 °C madalam kui muudes külmutuskapi osades. Erilise liuguri abil on võimalik juhtida sisemist niiskustaset.

Jaheala Fruit&vegetable

Jaheala Fruit&vegetable

Suurepärane koht puuviljade ja juurviljade hoidmiseks. See eraldab neid tugeva lõhnaga toiduainetest ega lase oma maitset või muid omadusi kaotada.

Sahtel BigBox

Sahtel BigBox

Tänu BigBoxi sahtlile saate kasutada külmutuskapi siseruumi kõige tõhusamal viisil.

KÜLMUTUSKAPID

Meelepärane hoiustamine

NoFrosti tehnika
 • Puutetundlik sensorjuhtimine

  Tänu meie intuitiivsele puutetundlikule sensorjuhtpaneelile pääsete kõigile külmiku funktsioonidele kerge vaevaga ligi ja nende kasutamine on lihtne.

 • Funktsioon SuperCool

  See funktsioon võimaldab korraga kiiresti jahutada suurt hulka tooteid. Seda funktsiooni hindate eriti just suvel. Tänu funktsioonile SuperCool säilitab toit oma maitse, lõhna ja toiteväärtuse. Programmeeritud temperatuuri saavutamisel lülitub funktsioon automaatselt välja.

 • Funktsioon SuperFreeze

  Kiire ja tõhus viis külmutamiseks, mis vähendab toodete külmutamiseks vajalikku aega absoluutse miinimumini. Programmeeritud temperatuuri saavutamisel lülitub funktsioon automaatselt välja.

 • Puhkuserežiim Holiday

  Kasulik juhul, kui te ei kasuta oma külmikut pikema aja jooksul. See hoiab külmikus ära temperatuurimuutused, hoides seda stabiilselt 12 °C peal, kaitstes seda ebameeldivate lõhnade eest ning vähendades samal ajal ka energiatarvet. See funktsioon töötab ainult külmikus ja see ei mõjuta sügavkülmkambrit.

 • Temperatuuri tõusu helialarm

  Kui tuvastatakse, et sügavkülmkambri või külmiku temperatuur on liiga kaua olnud toitevarustuse tõrgete või muude tegurite tõttu kõrge, aktiveeritakse temperatuuri tõusu alarm ja ekraanil kuvatakse spetsiaalne sümbol.