Täiusliku pesumasina valik

Kiirlaadimine

Raske mantli või teki mahutamine pesumasinasse võib osutuda keerukaks. Selle lihtsustamiseks on Hansa muutnud oma masinate uksed suuremaks. Luugi läbimõõt on nüüd 47 cm, nii et masina laadimine ja tühjendamine on senisest lihtsam. Tänu 8 kg mahutavale (kitsale trumlile) ei pea me enam pesu mitmes jaos pesema. 45 cm laias pesumasinas on piisavalt ruumi 8 kg pesule, mis säästab nii masina laadimisele kui ka tühjendamisele kuluvat aega ja energiat.

Tõhus, ent õrn

Süsteem Aqua Stream suurendab pesuvee ringlust, tagades nii rõivaste, voodilinade, rätikute ja linikute täiusliku puhtuse, värske lõhna ning plekkideta. Pesumasin peab õrna pesuga tasakesi ringi käima. See on põhjus, miks Hansa pesumasinatel ja -kuivatitel on spetsiaalse struktuuriga trumlid, mille tehnoloogia Pearl Drum pikendab kangaste kasutusiga. Kuidas on lood sellisel juhul, kui peres elab allergik? Lülitage lihtsalt allergiavastane programm tööle – see sisaldab 4 lisaloputuse tsüklit 30 °C veega. See eemaldab kõik pesuaine jäägid, mis võiksid kutsuda esile allergilise reaktsiooni.

Aja ja energia kokkuhoid

Mida pikem programm, seda puhtam pesu? See ei pea alati paika. Hansa pesumasinate ajasäästu funktsioon ei mõjuta pesemistulemusi, küll aga säästab aega, vett ja energiat. Mida veel tahta? Kui valite energiatõhususklassiga A+++ mudeli, siis hoiate veelgi rohkem kokku.
Juhul kui ajaga on kitsas käes, siis tuleks pöörata tähelepanu pöörlemiskiirusele. Mida kiirem pöörlemine, seda vähem aega kulub pesu kuivatamisele. Riputage pesu soojale küttekehale või käivitage kuivatustsükkel (see funktsioon on saadaval üksnes Hansa pesukuivatites) ning juba õige pea saategi puhtad ja värsked riided selga tõmmata.

Kiirlaadimine