Pere pesumasin

Suured ja väikesed vajadused

Kampsunid, kombinesoonid, püksid, kleidid, voodilinad, linikud, rätikud … paistab, nagu oleks meil vaja mitut erinevat masinat, et neid kõiki pesta. Välja arvatud muidugi juhul, kui me leiame piisavalt suure masina. Hansa pesumasinad on nüüd saadaval suure, 8 kg pesu mahutava trumliga (kitsas ja sügav disain), millel on ligipääsu lihtsustamiseks suur uks. Neil on ka Child Lock (lapselukk), mille saab panna peale, hoides lihtsalt kaht nuppu all, ja mis ei lase lastel ühtki seadistust muuta.

Kui peres on väikesed lapsed, siis on ka palju musti riideid, mida on vaja pesta. Selle asemel, et osta tonnide kaupa pesupulbrit ja plekieemaldit, võite osta pesumasina, mis käib pesuainetega õrnalt ümber. Kuulkraani funktsioon sulgeb mahuti äravoolu, nii et pesupulbrit ei lähe kaotsi, vaid see kasutatakse maksimaalselt ära. See tähendab väiksemat pesuainekulu, samas kui pesu saab ikkagi täiuslikult puhtaks. Veelgi parema tulemuse tagab veejoa funktsioon, mis suurendab pesuvee ringlust ühe pesutsükli ajal.

Kasuks võib tulla ka allergiavastane programm, mis aitab kaitsta tundliku nahaga lapsi. Tänu 4 lisaloputuse tsüklile minimeerib see pesuainest tingitud nahaärrituse tekke ohu.

Suurepärane valik kiire eluviisiga inimesele

Kui teile meeldib oma vaba aega võimalikult tõhusalt kasutada, siis tuleks jälgida, kui palju aega kulutab üks pesutsükkel. Tänu ajasäästu funktsioonile ei ole enam vaja kogu pärastlõunat pesupesemise järel oodata. Hansa pesumasinate kõige lühem programm kestab kõigest 12–15 minutit, mis on piisav, et värskendada kleiti või särki, mis on meil üks kord seljas olnud.

Tänu viitkäivituse funktsioonile saab seadistada pesumasina tööle konkreetseks ajaks, nt kaheks tunniks enne meie töölt kojujõudmist. Lihtsa triikimise funktsiooni kasutamisel vähendab spetsiaalne tsentrifuugimistsükkel kortse, nii et oleme mõne hetkega tööle või väljaminekuks valmis.