Küpsetage rõõmuks!

Küpsetamine võtab aega

Kulinaariakunst nõuab kvaliteetseid koostisaineid, head ahju ja piisavalt aega. Tänu Hansa täiustatud ahjudele on õnnestumine kindlam kui kunagi varem – stabiilse temperatuuri kontroll ja kuumuse tõhus jaotamine tagavad ühtlase küpsemise.
Samuti on oluline toiteväärtus. Aeglase küpsetamise funktsioon tagab toidu aeglase küpsemise, mis omakorda tagab rohkemate toitainete ja mahlasuse säilimise. Tegelikult võime ahju lausa järelevalveta jätta ja rahumeeli lapse lasteaiast koju tuua või poes käia – programmer Smart II võimaldab juhtida ahju nutitelefoni rakenduse kaudu.

Täius igas pisiasjas

Hea söögi tegemine võtab aega. Kalkuni küpsetamine või keerulise koogiretsepti järgimine ei ole enam probleem. Küpsetusplaatide väljatõmbamine on lihtne tänu teleskoopjuhikutele, mis on piisavalt toekad, nii et midagi ei kuku ahjust välja. Professionaalne vardagrill koos röstri ja ülemise grillkuumutiga sobivad liha, eriti linnuliha küpsetamiseks. Iga lihasõber naudib kindlasti ka sellist funktsiooni nagu termoandur. See aitab hoida küpsetamise ajal õiget temperatuuri, nii et tulemuseks on õrn ja mahlane liha.

Multimeediumahjud

Ahi suudab salvestada 37 küpsetusprogrammi, sellel on Wi-Fi ühenduvus ning see näitab ka ilmateadet. Hansaga on kõik võimalik! Interaktiivse puutetundliku ekraani kaudu saate salvestada lemmikretseptid ning seadistada ahju aega. Süsteem In Touch võimaldab juhtida ahju mistahes paigast ning laadida USB-pordi kaudu üles mistahes vajalikku teavet.

Laste ohutus

Hansa ahjud ei ole üksnes funktsiooniderohked, vaid hoolitsevad ka ohutuse eest. Pro Baby System kujutab endast 35 °C maksimumtemperatuuriga ukseklaasi I-cool front ja ukseluku kombinatsiooni. Nii võivad lapsed meie juures mängida, kuni me ise köögis askeldame.

Soovitame tooteid