Kõik, mida on vaja teada pliitidest

Ruum kulinaarseteks katseteks

Gaasi peal kokkamine on lihtsalt võrratu. Hansa ahjudes ja pliitidel kasutatakse suuri ning kindlaid reste (tugevad malmist pannitoed). See võimaldab mitme suure poti ja panni samaaegset kasutamist, mis on eriti kasulik suurele perekonnale õhtusöögi valmistamisel.

Samuti tasub kaaluda Boosteri põletiga mudeleid – 4 kW võimsus võimaldab teil valmistada oma lemmiktoitusid silmapilguga. Suur 12,9 cm põleti tagab kuumuse ühtlase jaotuse näiteks suurte laiapõhjaliste pannide korral. Idamaiste toitude valmistamisel on kõige rohkem kasu 13,8 cm läbimõõduga kolmekordse leegiga vokkpanni põletist.

Lihtne kasutus

Hansa põleti süütamine ei nõua gaasisüütli ega tikkude kasutamist. Automaatsüütamisnupuga käib gaasi süütamine väga kiiresti. Piisab vaid valitud põleti nupu pööramisest ja vajutamisest. Peale selle on kuumus kiiresti seatav, mis teeb gaasipliitidest kutseliste kokkade esimese valiku.

Alati puhas keedukoht

Gaasipliidi keedukoha puhastamine on aeganõudev. See ei kehti Hansa pliitide kohta. Tasased põletid ja kvaliteetsed malmist pannitoed muudavad gaasipliidi puhtana hoidmise lihtsamaks. Sellisel korraldusel on esteetilised lisaväärtused – pliidil on moodne ja puhas välimus. Peale selle suurendab jäikade pannitugedega ehitus gaasipliidi kasutuse ohutust.

Nüüd veelgi ohutum

Gaasipliidi kasutamine nõuab suurendatud tähelepanu, kuid Hansa gaasipliitidega võite puhata. Meie seadmetel on leegi kaitseklapp, mis katkestab gaasi juurdevoolu kohe, kui leek on juhuslikult kustunud, näiteks tugeva tuule või poti ülekeemise tõttu.Soovitame tooteid