Puhas tehnoloogia – nõudepesumasina uued funktsioonid

Rahu, vaikus ja puhtad nõud

Kui peres on lapsed, siis tekitab nõudepesumasin üksnes lisamüra? Ärge selle pärast enam muretsege! Hansa nõudepesumasinatel on uuenduslik mootor Logic Drive, mis muudab need tõhusamaks. Need teevad vähem müra ja kestavad kauem.

Klaasid on plekilised? See mure jääb nüüd minevikku! Meie moodsad lahendused suurendavad pesemise kvaliteeti märkimisväärselt. Masina sisemusest auru eemaldamise süsteem jätab nõud kuivaks, läikivaks ja plekituks, nii et võite täiesti puhastest sööginõudest rõõmu tunda.

Rohkem ruumi, rohkem pestud nõusid

Kas kõik asjad ei mahu nõudepesumasinasse ära? Kas kõrgetele klaasidele koha otsimine paneb pea valutama? Hansa nõudepesumasinate moodne sahtel Maxi Space 3 suurendab märkimisväärselt kasutatavat ruumi. Asendasime traditsioonilise söögiriistade korvi nõudepesumasina ülaosas asuva sahtliga, mis jätab kõrgete klaaside ja söögiriistade jaoks piisavalt ruumi. Muutke nõude pesemine oluliselt lihtsamaks – eriti pärast pidusid ning pere ja sõpradega ühiselt veedetud aega.

Sahtel Maxi Space 3 ei ole Hansa nõudepesumasinate ainus uuendus. Spetsiaalne programm Party sobib suurepäraselt õrnade esemete, näiteks klaaside pesemiseks. See töötab ainult 27 minutit ja peseb nõud puhtaks temperatuuril 30 °C, säästes nii aega, vett kui ka energiat. Hansa nõudepesumasinate energiatõhususklass on A+++, mis tähendab, et nende energiatarbimine on väga väike. Võrreldes A-klassiga hoiate kokku kuni 120 pesemistsüklit aastas, mis tähendab väiksemaid vee- ja elektriarveid.

Funktsioonituled

Kui nõudepesumasin töötab, siis kuvab nutifunktsioon Blue Dot masina allääres selle olekut. Kui programm lõpeb, siis vilgutab masin tulesid ja lülitab need välja, andes teile nii märku, et nõud on pestud.

Kas mõtlete ikka veel, kas tasub nõudepesumasin osta? Ehk veenavad teid Hansa nõudepesumasinate moodsad funktsioonid, mille eesmärk on muuta teie elu lihtsamaks ning hoida kokku teie aega ja raha.

Soovitame tooteid