Hea nõudepesumasina viis omadust

Kõrge energiatõhususklass

Kuidas pesta võimalikult palju nõusid võimalikult väikese energiakuluga – on see üldse teostatav?Parimad energiatõhususklassid tagavad väikese elektrikulu, mis tähendab suuremat tõhusust, mis omakorda tähendab, et maksate vähem ja säästate keskkonda. Nõudepesumasina parim energiatõhususklass on ühe, kahe või kolme plussiga A. Parima energiatõhususklassiga ehk klassiga A+++ nõudepesumasin kasutab ühe pesemistsükli ajal üksnes 0,83 kWh elektrit. Võrreldes A-klassi masinaga hoiab see aastas kokku kuni 93 kWh. Mis kasu te sellest saate? Võite valmistada käsimikseriga 6200 kokteili. Või maksta lihtsalt elektri eest vähem. Kas pole mitte taibukas?

Vähene veetarve

Keskkonnahoid ja säästlikkus – üheskoos toovad need teile kasu. Parima energiatõhususklassiga nõudepesumasinad pesevad kvaliteetselt, kuid kulutavad sealjuures vähe vett. Olenevalt mudelist võib veetarve olla 9–15 liitrit. See on seotud otseselt maksumusega, mis on isegi väiksem kui käsipesu korral. 14 masinatäie pesemine kulutab vähem kui 100 l vett ja 3 kWh elektrit. Hansa nõudepesumasinaga aga kulub sama koguse peale üksnes 10 l vett ja vähem kui 1 kWh elektrit. Masina valikul otsige mudeleid, mis kulutavad vähe vett, kuid pesevad siiski tõhusalt. Ärge makske suuri arveid – nautige parem täiuslikult puhtaid nõusid.

Paindlik laadimine

Ruumikasutus on teie valik. Funktsioon Flexi Space võimaldab nõudepesumasina sisemust suurte nõude jaoks kohandada. Vahel on aga vaja pesta masinatäiest väiksem kogus nõusid. Sel juhul võite kasutada funktsiooni Half Load. Kuidas see toimib? Laadige ainult üks rest täis ja nõudepesumasin töötabki vaid sellel tasandil. Tänu jadadena paiknevatele veepritsidele eemaldatakse kogu mustus tõhusalt, kuid kasutatakse vähe vett. Võite pesta nõusid siis, kui ise soovite.

Praktiline sisseseade

Kas vajate nõudepesumasinat, mille sisemust te saate ise ümber tõsta? Hansa pakub selliseid! Kohandatava kõrgusega restid, lisasahtel söögiriistadele ning kokkuvolditavad restielemendid võimaldavad nõudepesumasina mahutavust vajaduse korral suurendada. Masina ülaosas asuv söögiriistade sahtel Maxi Space 3 jätab alumisele restile rohkem ruumi. Tänu alumise resti kokkuvolditavatele elementidele on võimalik pesta väga suuri lauanõusid ja potte. Sama kehtib ülemise resti kohta. Hansa nõudepesumasinate lisavalikud tagavad mistahes olukorras lihtsa ja kiire nõudepesu.

Ülevoolukaitse

Tänu sellele funktsioonile on nõude pesemine ohutu, nõudepesumasina vesi ei voola köögipõrandale. Hansa nõudepesumasinates on nimelt süsteem Aqua Stop, mis sulgeb automaatselt veevoolu. Nii et isegi juhul, kui nõudepesumasin peaks rikki minema, ei voola sellest vett välja, mis tähendab, et lühise ohtu ei ole ning teie eluase püsib puhta ja kuivana.

Kui jätate need viis peamist omadust meelde, siis võite kindel olla, et ostate sobiva nõudepesumasina.

Soovitame tooteid