Designed by

Moodsad lahendused ja traditsiooniline köök

HANSA PLIITIDEGA JÕUATE ROHKEM

Küpsetussüsteem BakingPro System

Küpsetussüsteem BakingPro System

Suurepärase küpsetustulemuse saavutamine sõltub lisaks toiduvalmistusoskustele ka õigest ahjust. Küpsetussüsteemiga BakingPro System™ ei pea te muretsema ebaühtlaselt küpsevate pirukate või liiga kuivaks jääva ahjuprae pärast.  Ahjuõõnsuses valitseb ühtlane kuumus ja temperatuur.

SoftSteami küpsetusfunktsioon

SoftSteami küpsetusfunktsioon

SoftSteami funktsiooniga küpsetate toitu kerkiva auru abil, mis annab toidule alati kauni välimuse ja suurepärase maitse. Lisage lihtsalt veidi vett ahju põhjas olevale plaadile. Kerkiv veeaur aitab saiatainal paremini kerkida. Tulemus on kohevam tekstuur, mis pole liiga kuiv. SoftSteam sobib niisama hästi ka muude roogade soojendamiseks ja mahlasena hoidmiseks.

XXL-mahutavus

XXL-mahutavus

77-liitrises ahjus saate korraga küpsetada rohkem kui sada muffinit! Lisaks saate lihtsasti kuivatada puuvilju ja seeni ning küpsetada toitu mitmel tasandil korraga.
* Saadaval 60 cm laiuste ahjude ja külgraamidega mudelite puhul

OHUTUSE NIMEL

Teleskoopjuhikud

Teleskoopjuhikud

Raske aluse ahju tõstmine ja sealt välja võtmine võib olla keeruline ja isegi ohtlik. Aga mitte siis, kui teil on Hansa pliit, millel on stabiilsed teleskoopjuhikud. Need tagavad lihtsa kasutatavuse ja teevad seadme palju ohutumaks. 

Stabiilsed malmist pannialused

Stabiilsed malmist pannialused

Hansa kasutab stabiilseid malmist pannialuseid, mis muudavad lisaks turvalisuse tagamisele pliidi välimuse ilusamaks. Need on disainitud selliselt, et saate kuuma panni libistada üle pealispinna, jättes toe samasse asendisse. Samuti saate neid nõudepesumasinas pesta ja vältida ajakulukat küürimist. Seda tähendabki mugav köök!

Esiklaasi temperatuur ei ületa 35 °C

Esiklaasi temperatuur ei ületa 35 °C

Hansa ahjude ustel on spetsiaalne ventilatsioonikanalisüsteem, mis tagab kombinatsioonis jahutusventilaatoriga pideva jaheda õhu ringluse uksepaneelide vahel. Välispaneeli madal temperatuur võimaldab teil toidul silma peal hoida, kartmata sealjuures põletusi saada. 

TÕHUSAM PUHASTUS

Hansa pliitidel on lahendusi, mis võimaldavad nõgiseid pindu muretult puhastada. See tähendab ajasäästu ja suuremat mugavust.

Katalüütiline ahjupuhastus

Katalüütiline ahjupuhastus

Kas teil on ahju küürimisest juba villand? Meil on sellele lahendus! Hansa ahjude külgseinad ja tagasein on varustatud poorsete katalüütiliste paneelidega. Poorne tekstuur lõhustab mustuse- ja rasvaosakesed. Paneelide puhastamiseks seadistage ahi lihtsalt tunniks ajaks temperatuurile 250 °C. Nii on ahju puhastamine mugav ja nauditav.

SteamCleaningu funktsioon

SteamCleaningu funktsioon

Kiire meetod ahju puhastamiseks. Valage ahju põhja 0,5 liitrit vett ja valige käsklus „Clean“ või seadke aeg ja temperatuur käsitsi. Veeaur tungib isegi kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse, hõlbustades settinud nõe eemaldamist.

EasyCleani email

EasyCleani email

Et puhastamist lihtsustada, on Hansa ahjude sisemus kaetud spetsiaalse EasyCleani emailiga, millel pole poore ega süvendeid ning mis takistab mustuse ja rasva kogunemist. Nüüd on ahju puhastamine väga hõlbus. Tehke oma elu lihtsamaks! Ärge kulutage liiga palju aega puhastamisele! Veetke aega pere ja sõpradega või tegelge hobidega.

Kergesti puhastatav uksesüsteem

Kergesti puhastatav uksesüsteem

Hansa ahjude ustel on spetsiaalsed hinged, mis võimaldavad lihtsat ja kiiret eemaldamist. Klambrite abil saate ukse eemaldada ja seda ohutult puhastada. Pärast ukse eemaldamist pääsete ahjusisemusele paremini ligi ja saate seda lihtsasti puhastada.

HANSA PLIIDID MUUDAVAD KOKKAMISE LIHTSAMAKS

Kasutajate ootustele vastu tulles on Hansa töötanud oma pliitidele välja lahendusi, mis hõlbustavad kokkamist ja teevad selle mängulisemaks.

PowerBoosteri funktsioon

PowerBoosteri funktsioon

Nüüd on küpsetamine ja praadimine kiirem kui kunagi varem. Lihtsalt asetage toit valitud kuumutusalale, valige parameetrid ja aktiveerige PowerBoosteri funktsioon, puudutades õiget andurit. Road valmivad palju kiiremini ja tänu lühemale küpsetusajale jääb neisse rohkem toitaineid.

Ühtlane küpsetamine

Ühtlane küpsetamine

Meie ahjude täiustatud geomeetriline lahendus tagab ahjus ühtlase temperatuuri, isegi kui küpsetate suures koguses kolmel tasapinnal. Olge mureta, ühtlane küpsemine on tagatud iga külje pealt.

Elektriline praevarras

Elektriline praevarras

Kes ei naudiks meeldivalt krõbedaid eineid? Elektrilise praevarda funktsiooniga saate krõbedaid roogasid nautida igal ajal. Praevardaga on teie toit ühtlaselt grillitud ja hõrgult pruunistatud kõigilt külgedelt. Viib keele alla!

Kiire eelkuumutus kolme minutiga.

Kiire eelkuumutus kolme minutiga.

Ajasääst – ahi soojeneb temperatuurini 150 °C vaid kolme minutiga. Parim lahendus, kui peate kiirustama või ei malda toitu kauem oodata.

Uksele prinditud retseptid

Uksele prinditud retseptid

Nüüdsest ei pea te Hansa pliitide puhul kokaraamatuid lappama, et leida juhtnööre eine valmistamiseks. Ahjuukse siseküljel on praktiline juhend, mis sisaldab suuniseid eine küpsetustemperatuuri ja -kestuse kohta. Mugavus on käeulatuses. Nüüd olete sõiduvees!

Elektroonilised programmimoodulid

Elektroonilised programmimoodulid

Enam ei pea kartma toidu kõrbemist, sest elektroonilise programmimooduli abil saab ahju pärast valitud aega automaatselt välja lülitada Kui teil on vähe aega, saate toidu valmistamiseks kasutada eelseadistatud programme, ilma et peaksite muretsema roa tüübi ja suuruse jaoks sobiva küpsetusaja või -temperatuuri pärast. Nii ei jää teil muud kohustust, kui nautida külaliste kiidusõnu ja ühiselt veedetud aega.

Valgustatud lükatavad ja tõmmatavad nupud

Valgustatud lükatavad ja tõmmatavad nupud

Köök peaks kahtlemata olema nii stiilne kui ka funktsionaalne. Valgustatud lükatavad ja tõmmatavad nupud sobivad suurepäraselt teie arusaamaga ideaalsest köögist. Punane tuli süttib automaatselt, kui nuppe liigutate. Soovitud väärtuse saate hõlpsalt seadistada ka siis, kui valgus on hämar. Pärast seadete valimist saate nupud ahju sisse lükata, muutes töötamise ohutumaks ja puhastamise lihtsamaks.

Automaatne süütenupp

Automaatne süütenupp

Enam ei pea te põleti süütamiseks tikke või jupsivaid süütajaid kasutama ja sõrmi kõrvetama. Nupus olev automaatne süütefunktsioon teeb põleti süütamise äärmiselt lihtsaks ja mugavaks. Saate kõike ühe käega teha. Põleti süütamiseks vajutage nuppu ja pöörake seda. Jätke endale vähem teha ja muutke töö köögis mugavamaks.

ERINEVAD KEEDUKOHAD

Hansa pakub suurt keedukohtade valikut alates induktsioon- ja elektriplaatidest ning lõpetades gaasipõletitega. Igaüks võib leida selle, mida ta vajab.

Induktsioonplaadid

Induktsioonplaadid

Eraldiseisvates induktsioonplaatidega pliitides on tänapäevane efektiivsus ühendatud traditsiooniliste pliitide eelistega. Induktsioonplaat on kõige lihtsam, ohutum ja säästlikum toiduvalmistamise viis.

Keraamilised keeduplaadid

Keraamilised keeduplaadid

 Keraamilisi keeduplaate on lihtne kasutada ja samas on need ülimalt otstarbekad. Need sobivad igasuguseks otstarbeks.

Gaasipõletid

Gaasipõletid

Tänu leegi lihtsale juhitavusele on need kutseliste kokkade hulgas eelistatuimad. Hansa on varustanud gaasipõletid kaitseseadistega, mis muudavad põletid ülimalt ohutuks. Teiseks eeliseks on nende puhastamist hõlbustavad omadused.

Elektriplaadid

Elektriplaadid

Parim lahendus gaasita majapidamistele.

Segapliidid

Segapliidid

Kaks ühes lahendus, mis sisaldab kahe energiaallika kombinatsiooni. Need on välja töötatud kõige nõudlikumate tarbijate vajaduste rahuldamiseks ja on ülimalt paindlikud.

ENERGIASÄÄST

Energiaklass

Energiaklass

Hansa pliitidel on mitmeid keskkonnahoidlikke lahendusi, mis aitavad säästa teie aega ja raha. Kui A-energiaklass tähendab keskkonnahoidu ja väikseid elektriarveid, siis eesrindlikumad A+ elektriseadmed võimaldavad võrreldes A-klassi seadmetega aastas veel 42 kWh kokkuhoidu. Selle eest saab tasuta küpsetada:

 • 168 muffiniportsjoni

  168 muffiniportsjoni

 • 20 lihaportsjonit

  20 lihaportsjonit

 • 13 kanaportsjonit

  13 kanaportsjonit

KÖÖGIPLIIDID

Modernsus traditsioonilises köögis

 • XXL-mahutavus

  Kuni 66 l ahjus on ruumi 50 cm pannidele, mis võimaldab ruumi maksimaalselt ära kasutada ja aitab valmistada suuri toidukoguseid.

 • Valgustatud lükatavad ja tõmmatavad nupud

  Elegantsed ja ergonoomilised nupud võimaldavad teil hoida juhtpaneeli puhtana. Lükatavad ja tõmmatavad elemendid ei määrdu, mistõttu säilitab juhtpaneel oma funktsionaalsuse ja on puhas.

 • Katalüüskate

  Tegu on ahju isepuhastuva funktsiooniga. Katalüüssüsteem, mille lihtsalt paigaldatavad ja asendatavad katalüüskatted imevad endasse rasva ja mustuse, aidates teil ahju puhtana hoida.

 • Kergesti puhastatav uksesüsteem

  Uue uksestruktuuriga on klaasi ahjust lihtne eemaldada, ilma et peaksite kogu ukse ära võtma. Kahe klambri kasutamine ukse peal tähendab, et teil pole vaja tööriistu kasutada ja saate klaasi ise eemaldada. Nüüd on ahju puhtana hoidmine lihtne.

 • CoolDoor3

  Tänu kolme klaasikihiga ukses olevale refleksklaasile oleme ukse välispinna temperatuuri oluliselt vähendanud. Ahju esipaneel on märksa jahedam ja seetõttu ka turvalisem.

 • Rullikutel olevad sahtlid

  Ahju all on ratastel sahtel, mida on lihtne liigutada ning mis on suurepärane koht nõude, pottide ja pannide hoidmiseks.

 • Jääkkuumuse indikaator

  Jääkkuumuse indikaator teavitab teid sellest, et kuumutusala on endiselt kuum, kuigi on välja lülitatud. See funktsioon võimaldab teil turvaliselt ja mugavalt toitu valmistada.

 • Peegelklaas

  Peegelklaasist viimistlusega esikülg muudab teie seadme elegantseks ja modernseks.

 • Laiendatud küpsetusalad

  Keraamilised plaadid on varustatud kahe- ja kolmekordse diameetriga küpsetusaladega. Tänu sellele saavutate ideaalse küpsetustaseme olenemata panni suurusest.

 • Särav halogeen

  Ahju tagaosas olev halogeenvalgusti võimaldab küpsetatavat toitu hästi näha.

 • Auruga puhastamine

  Tänu emaili ülisiledale struktuurile on puhastamine kiire, lihtne ja tõhus. Valage lihtsalt pool liitrit vett küpsetusplaadile, pange plaat ahju, seadistage temperatuur 50 °C peale ja ahi harilikule režiimile ning kas seadistage taimer 30 minutile või valage vesi sisse ja aktiveerige ekraanil puhastusfunktsioon. Kui aur on tunginud ahjuseinal olevasse mustusesse ja selle pehmeks teinud, saate selle niiske lapi või käsnaga ära pühkida, jättes maha särava ja puhta pinna.