Täiusliku külmiku valik

Unustage hetkeks suurus ja värv! Moodsatel külmikutel on hulganisti funktsioone, mis muudavad teie elu lihtsamaks. Siin on mõned olulisemad neist.

Väike hooldusvajadus

Moodsad külmkapid ja sügavkülmikud pakuvad mitmesuguseid nutikaid lahendusi. Üks neist on tehnoloogia NoFrost, mis ei lase härmatisel ega jääl seintele tekkida, nii et me ei pea külmikut sulatama. See on võimalik tänu pidevalt lisanduvale jahedale õhule, mis jaotatakse kapis ühtlaselt laiali. Osal Hansa külmikutest on ka avatud ukse alarm ja temperatuuritõusu alarm, mis vallandub, kui kapisisene temperatuur tõuseb näiteks voolukatkestuse tõttu liiga kõrgele.

Rohkem ruumi

Suurus ei viita alati tingimata ohtrale säilitusruumile. Pottide ja suurte pakendite paigutamine külmikusse oleneb selle riiulite suurusest ning jaotusest. Hansa uutes külmkappides ja sügavkülmikutes kasutatav süsteem Flexi Space võimaldab kapi sisemust vajaduse järgi ümber sättida. Veel üks huvitav lahendus on sahtel FreshZone, mille temperatuur on 0–3 ⁰C ning mis sobib ideaalselt kiiresti riknevate toiduainete, nagu piimatoodete, kala või liha hoidmiseks. Sahtli suurus on oluline. Osal Hansa külmikutel on suured sahtlid BigBox, mis pakuvad hooajal ohtralt ruumi puu- ja köögiviljale, aga ka lihale ja valmistoitudele.

Kiirjahutus

Funktsioonid SuperCool ja SuperFreeze on eriti kasulikud suvisel ajal, jahutades kuumas autos koju transporditud toiduained kiiresti õigele temperatuurile, nii et need püsivad kauem värsketena ning säilitavad suurema osa oma toiteväärtusest. Jääkülmade jookide austajatele on hädavajalik funktsioon Party. Asetage joogid sügavkülmikusse, kus need jahutatakse ohutult ja kiiresti maha.