Designed by

Moodsad lahendused ja traditsiooniline köök

HANSA PLIITIDEGA JÕUATE ROHKEM

XXL suurus 50 cm jaoks

XXL suurus 50 cm jaoks

Hansa pliitidel on rohkesti võimalusi. 50 cm laiustel seadmetel on ahju sisemahtu suurendatud kuni 66 liitrini. See võimaldab valmistada isegi väga mahukaid roogasid.

OHUTUSE NIMEL

Esipind I-cool

Esipind I-cool

Tagab ohutuse ja kaitseb põletuste eest. Kolmekordne klaas ja eriline jahutussüsteem langetavad temperatuuri ahju ees kuni 35 °C-ni, isegi kui ahi on kuumenenud temperatuurini 180 °C. Nüüd saate vaadata valmivat rooga isegi väga lähedalt.

PAREMAKS PUHASTUSEKS

Hansa pliitidel on lahendusi, mis võimaldavad nõgiseid pindu muretult puhastada. See tähendab ajasäästu ja suuremat mugavust.

Aurpuhastus

Aurpuhastus

Kiire meetod ahju puhastamiseks. Valage ahju põhja 0,5 liitrit vett ja valige käsklus „Clean“ või seadke aeg ja temperatuur käsitsi. Veeaur tungib isegi kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse, hõlbustades settinud nõe eemaldamist.

Katalüütiline vooderdus

Katalüütiline vooderdus

Omadus, mis hõlbustab ahju puhtuse hoidmist. Vooderdus väldib rasva ja mustuse nakkumist ahju seintele ning tungimist raskesti ligipääsetavatesse süvenditesse. Vooderduse asendamise võimalus teeb ahjuga tegutsemise lihtsamaks.

Lihtsalt puhastatav uksesüsteem

Lihtsalt puhastatav uksesüsteem

Ahju klaasid on kiiresti ja lihtsalt eemaldatavad ega nõua kogu ukse lahtivõtmist. See võimaldab klaasi pesta käsitsi või isegi nõudepesumasinas.

Valgustatud surunupud

Valgustatud surunupud

Süvistatud nuppudel on valgustatud pilttähised. Need hõlbustavad ahju kasutamist ja lihtsustavad selle puhastamist. Peale selle on need kena kujundusega.

HANSA PLIIDID TEEVAD KOKKAMISE LIHTSAMAKS

Kasutajate ootustele vastu tulles on Hansa töötanud oma pliitidele välja lahendused, mis hõlbustavad kokkamist ja teevad selle mängulisemaks.

Click&Go süsteem

Click&Go süsteem

Kiire moodus ahju sisemuse ümberkorraldamiseks ja vajaduste järgi kohandamiseks. Täielikult väljatõmmatavaid ja tõkestavaid juhikuid on väga lihtne eemaldada. Teise asendisse paigutamiseks piisab vaid ühest klõpsatusest.

Uksele prinditud retseptid

Uksele prinditud retseptid

Need asjalikud juhised asuvad ukse siseküljel. Siin on toodud andmed erinevat tüüpi toitude õige küpsetusaja ja temperatuuri kohta, Olulised kööginõuanded käeulatuses.

Kiire eelsoojendus

Kiire eelsoojendus

See omadus lühendab ahju eelsoojendusaega. Temperatuur 150 °C saavutatakse vaid 4 minutiga. See säästab aega ja muudab kasutamise lihtsamaks.

Programmimoodulid Ta ja Ts

Programmimoodulid Ta ja Ts

Taimerid annavad vabaduse seada soojendus- ja viimistlusaegasid. Kolme juhtnupu abil on programmimooduli kasutamine lihtne.

Ahju valgustus

Ahju valgustus

Ahjusisese valgustusega saab toidu valmimist vaadata igal ajal ust avamata.

Automaatsüütamisnupp

Automaatsüütamisnupp

Gaasipliitidel on automaatne süütamisnupp. Piisab vaid nupu pööramisest ja valitud põleti süttib automaatselt.

ERINEVAD KEEDUKOHAD

Hansa pakub suurt keedukohtade valikut alates induktsioon- ja elektriplaatidest ning lõpetades gaasipõletitega. Igaüks võib leida selle, mida ta vajab.

Induktsioonplaadid

Induktsioonplaadid

Eraldiseisvates induktsioonplaatidega pliitides on tänapäevane efektiivsus ühendatud traditsiooniliste pliitide eelistega. Induktsioonplaat on kõige lihtsam, ohutum ja säästlikum toiduvalmistamise viis.

Keraamilised keeduplaadid

Keraamilised keeduplaadid

 Keraamilisi keeduplaate on lihtne kasutada ja samas on need ülimalt otstarbekad. Need sobivad igasuguseks otstarbeks.

Gaasipõletid

Gaasipõletid

Tänu leegi lihtsale juhitavusele on need kutseliste kokkade hulgas eelistatuimad. Hansa on varustanud gaasipõletid kaitseseadistega, mis muudavad põletid ülimalt ohutuks. Teiseks eeliseks on nende puhastamist hõlbustavad omadused.

Elektriplaadid

Elektriplaadid

Parim lahendus gaasita majapidamistele.

Segapliidid

Segapliidid

Kaks ühes lahendus, mis sisaldab kahe energiaallika kombinatsiooni. Need on välja töötatud kõige nõudlikumate tarbijate vajaduste rahuldamiseks ja on ülimalt paindlikud.

ENERGIASÄÄST

Energiaklass

Energiaklass

Hansa pliitidel on mitmeid keskkonnahoidlikke lahendusi, mis aitavad säästa teie aega ja raha. Kui A-energiaklass tähendab keskkonnahoidu ja väikseid elektriarveid, siis eesrindlikumad A+ elektriseadmed võimaldavad võrreldes A-klassi seadmetega aastas veel 42 kWh kokkuhoidu. Selle eest saab tasuta küpsetada:

 • 168 muffiniportsjoni

  168 muffiniportsjoni

 • 20 lihaportsjonit

  20 lihaportsjonit

 • 13 kanaportsjonit

  13 kanaportsjonit

KÖÖGIPLIIDID

Modernsus traditsioonilises köögis

 • XXL-mahutavus

  Kuni 66 l ahjus on ruumi 50 cm pannidele, mis võimaldab ruumi maksimaalselt ära kasutada ja aitab valmistada suuri toidukoguseid.

 • Valgustatud lükatavad ja tõmmatavad nupud

  Elegantsed ja ergonoomilised nupud võimaldavad teil hoida juhtpaneeli puhtana. Lükatavad ja tõmmatavad elemendid ei määrdu, mistõttu säilitab juhtpaneel oma funktsionaalsuse ja on puhas.

 • Katalüüskate

  Tegu on ahju isepuhastuva funktsiooniga. Katalüüssüsteem, mille lihtsalt paigaldatavad ja asendatavad katalüüskatted imevad endasse rasva ja mustuse, aidates teil ahju puhtana hoida.

 • Kergesti puhastatav uksesüsteem

  Uue uksestruktuuriga on klaasi ahjust lihtne eemaldada, ilma et peaksite kogu ukse ära võtma. Kahe klambri kasutamine ukse peal tähendab, et teil pole vaja tööriistu kasutada ja saate klaasi ise eemaldada. Nüüd on ahju puhtana hoidmine lihtne.

 • CoolDoor3

  Tänu kolme klaasikihiga ukses olevale refleksklaasile oleme ukse välispinna temperatuuri oluliselt vähendanud. Ahju esipaneel on märksa jahedam ja seetõttu ka turvalisem.

 • Rullikutel olevad sahtlid

  Ahju all on ratastel sahtel, mida on lihtne liigutada ning mis on suurepärane koht nõude, pottide ja pannide hoidmiseks.

 • Jääkkuumuse indikaator

  Jääkkuumuse indikaator teavitab teid sellest, et kuumutusala on endiselt kuum, kuigi on välja lülitatud. See funktsioon võimaldab teil turvaliselt ja mugavalt toitu valmistada.

 • Peegelklaas

  Peegelklaasist viimistlusega esikülg muudab teie seadme elegantseks ja modernseks.

 • Laiendatud küpsetusalad

  Keraamilised plaadid on varustatud kahe- ja kolmekordse diameetriga küpsetusaladega. Tänu sellele saavutate ideaalse küpsetustaseme olenemata panni suurusest.

 • Särav halogeen

  Ahju tagaosas olev halogeenvalgusti võimaldab küpsetatavat toitu hästi näha.

 • Auruga puhastamine

  Tänu emaili ülisiledale struktuurile on puhastamine kiire, lihtne ja tõhus. Valage lihtsalt pool liitrit vett küpsetusplaadile, pange plaat ahju, seadistage temperatuur 50 °C peale ja ahi harilikule režiimile ning kas seadistage taimer 30 minutile või valage vesi sisse ja aktiveerige ekraanil puhastusfunktsioon. Kui aur on tunginud ahjuseinal olevasse mustusesse ja selle pehmeks teinud, saate selle niiske lapi või käsnaga ära pühkida, jättes maha särava ja puhta pinna.