Valmistage süüa nagu meisterkokk

KOKA TÄPSUS

Kutselised kokad hindavad gaasipliite põhiliselt tänu küpsetusprotsessi lihtsale, kiirele ja täielikule juhitavusele.

Automaatne nupuga süütamine

Automaatne nupuga süütamine

Mugava süütamislahendusena on süüde integreeritud gaasinuppu. Pliidi töölepanemiseks vajutage ja pöörake nuppu ning valitud põleti süttib automaatselt.

Mugav süütamine

Mugav süütamine

Uue põlvkonna nupud. Uuendatud gaasi süütamise meetod. Piisab vaid nupu pööramisest ja põleti süttib automaatselt. Lihtne juhtimine teeb toiduvalmistamise nauditavamaks.

OHUTUSE NIMEL

Ühine söömine on oluline edendamist väärt rituaal, kuid sama oluline on tagada, et perele toidu valmistamine oleks täiesti ohutu. Hansa elektriseadmetes kasutatavad tänapäevased lahendused tagavad kõigi pereliikmete kaitse.

Lapselukk

Lapselukk

Lukk kaitseb lapsi, kui nad peaksid proovima seadet sisse lülitada või sätteid muuta.

Jääkkuumuse näidik

Jääkkuumuse näidik

See funktsioon teeb teie köögitoimingud ohutuks ja mugavaks. Kui pliit on sisse lülitatud, siis hoiatab jääkkuumuse näidik teid veel kuuma põleti puudutamise eest.

Automaatne taassüütamine

Automaatne taassüütamine

Kui leek kustub iseenesest, siis pliit püüab seda mitu korda uuesti süüdata. Kui need katsed nurjuvad, siis gaasivool suletakse. Teine gaasilekkeid takistav ohutusfunktsioon on leegi kaitseklapp – pliit sulgeb gaasitoite kohe pärast leegi kustumist.

MUGAVUS EELKÕIGE

Jäigad malmist potitoed

Jäigad malmist potitoed

Suurepärane kasutusmugavus. Malmist potitoed on palju jäigemad kui emailitud potitoed. Need hoiavad kuumust kauem, seetõttu jahtuvad potti jäetud toidud aeglasemalt, lisaks on pliidi puhtuse hoidmine palju lihtsam.

PAREMAKS PUHASTUSEKS

Selle gaasipliidi puhastamine ei ole mingi probleem. Hansa gaasipliitide tehnilised lahendused hõlbustavad puhastamist ning vähendavad selleks kuluvat aega.

Tasased põletid

Tasased põletid

Läbi gaasipliidi klaaspinna ulatub ainult põleti ülemine pind. Selline ehitus parandab oluliselt seadme kujundust ja teeb selle puhastuse lihtsamaks.

Klaasipealsed gaasipõletid

Klaasipealsed gaasipõletid

Keraamilise klaasi peale paigaldatud gaasipõletid paistavad kenad ja on lihtsalt kasutatavad. Erakordselt lihtsa puhastatavuse tõttu aitavad need vähendada puhastamiseks kuluvat aega.

GAASIPLIIDID

Cooking under complete control

 • Põleti Booster

  Suure võimsusega põleti (4 kW) lühendab küpsetusaega olulisel määral ning tagab ühtlase kuumutuse ka suurte pannide puhul.

 • Lamedad põletid

  Ainult põletite pealmine osa eendub gaasipliidi klaaspinnast. See muudab disaini paremaks ja seadme lihtsamini puhastatavaks.

 • Leegi turvaklapp

  Kui leek peaks kogemata kustuma, katkestab põleti viivitamatult gaasivarustuse. See tähendab, et toiduvalmistamine on alati turvaline.

 • Automaatne süütenupp

  Väga mugav lahendus süütefunktsiooniga nupus. Vajutage ja pöörake nuppu ning alustage söögivalmistamist, leek süttib automaatselt.

 • Malmist pannialused

  Lisaks sellele, et seda on lihtne puhtana hoida, on malmist pannialused vastupidavamad ja stabiilsed, tagades sellisel viis nende lihtsa ja ohutu kasutuse.

 • Gaasipõleti klaasplaadil

  Gaasipõletid klaasalusel moodustavad atraktiivse pliidiplaadi, mida on lihtne puhastada ja millel on kõik eelised.

Soovitatavad tooted

Zobacz wszystkie płyty gazowe