Valmistage süüa nagu meisterkokk

KOKA TÄPSUS

Kutselised kokad hindavad gaasipliite põhiliselt tänu küpsetusprotsessi lihtsale, kiirele ja täielikule juhitavusele.

Taimer

Taimer

Määrake, kui pikalt pliit peab töötama. Kui aeg on läbi, lülitab pliit kuumutusala automaatselt välja ja piiksub. Nüüd saate kasutada taimerit munakellana. Hansa pliitidega ei saa pehmeks keedetavast munast kunagi kõvaks keedetud muna. Nii on teil täielik kontroll oma ajakasutuse üle.

FlameControli funktsioon

FlameControli funktsioon

Hansa gaasipliitidega on teil nüüdsest täielik kontroll leegi üle. Pliidil on üheksa võimsustaset ja lihtsasti kasutatavad nupud, et keerata leek just nii suureks või väikeseks kui parasjagu vaja. Teine ja kolmas tase sobivad kõige paremini väikesel kuumusel praadimiseks ja hautamiseks. Kuues ja seitsmes tase sobivad suurepäraselt köögiviljade keetmiseks. Kaheksas ja üheksas sobivad aga liha ja kala praadimiseks. Muutke leegi suurust oma vajaduste järgi ja kasutage pliidi võimsust optimaalselt nii küpsetamise, hautamise, ülessoojendamise kui ka praadimise jaoks. See on mugav ja energiasäästlik lahendus maitsvate roogade valmistamiseks.

OHUTUSE NIMEL

Ühine söömine on tähtis edendamist väärt rituaal, kuid sama tähtis on tagada, et perele toidu valmistamine oleks täiesti ohutu. Hansa elektriseadmetes kasutatavad tänapäevased lahendused tagavad kõigi pereliikmete kaitse.

ChildLocki lukufunktsioon

ChildLocki lukufunktsioon

Seadmete kogemata kombel sisselülitamine on üsna lihtne, eriti kui lapsed kööki satuvad. Hansa gaasipliitidel olev ChildLocki lapselukk vähendab seda riski. Vajutage lukuandurit ja blokeerige põletite süütamise võimalus. Tundke end turvaliselt ja mugavalt.

Leegi turvaklapp

Leegi turvaklapp

Kui põleti kustub ootamatult, võib see olla ohtlik. Seda ei juhtu aga Hansa gaasipliitide puhul, millel on eriline, gaasivoolu katkestav ventiil. Turvalisus ennekõike!

Automaatne süütenupp

Automaatne süütenupp

Enam ei pea te põleti süütamiseks tikke või jupsivaid süütajaid kasutama ja sõrmi kõrvetama. Nupus olev automaatne süütefunktsioon teeb põleti süütamise äärmiselt lihtsaks ja mugavaks. Saate kõike ühe käega teha. Põleti süütamiseks vajutage nuppu ja pöörake seda. Jätke endale vähem teha ja muutke töö köögis mugavamaks. 

MUGAVUS EELKÕIGE

ExtraSpace'i gaasipliidid

ExtraSpace'i gaasipliidid

Hansa gaasipõletitel on nüüd veel rohkem ruumi suurtele pottidele! Uue ja täiustatud disainiga on suurendatud põletitevahelist kaugust, kuid pliidi standardmõõtmed on jäänud samaks. Tänu sellele saate nüüd kasutada suuremaid küpsetusnõusid ja mitut suurt nõud korraga. Rohkem ruumi mugavaks kokkamiseks!

GasBoosteri põleti

GasBoosteri põleti

Kas veedate köögis toitu valmistades liiga palju aega? Meil on lahendus! GasBoosteri põletiga saate kuumutusvõimsust suurendada, et toit valmiks kiiremini ja säilitaks seeläbi rohkem toitaineid. Kiire ja tervislik!

Vokkpõleti

Vokkpõleti

Vokkpõletiga saate valmistada just sellise roa nagu vaja. Põletil on kolmekordne leek ning see sobib ideaalselt suurtes pottides, pannides ja vokkpannides toitude valmistamiseks. Tänu sellele saavad road ühtlaselt läbipraetud ja küpsed, ilma et miski läheks kõrbema, jääks tooreks või kaotaks toitaineid. Nüüd peate lihtsalt pidu nautima. 

Stabiilsed malmist pannialused

Stabiilsed malmist pannialused

Ebastabiilsed ja raskesti puhastatavad pannialused ei ole enam probleem. Hansa gaasipliitidele on paigaldatud uued, tugevad ja stabiilsed malmist pannialused, mida saab mugavalt nõudepesumasinas pesta. Saate kuuma panni libistada üle pealispinna, jättes toe samasse asendisse. Ideaalne disain köögis mugavuse tagamiseks. 

PAREMAKS PUHASTUSEKS

Gaasipliidi puhastamine ei ole mingi probleem. Hansa gaasipliitide tehnilised lahendused hõlbustavad puhastamist ning vähendavad selleks kuluvat aega.

Lamedad põletid

Lamedad põletid

Hansa gaasipliitide uuenduslikud lamedad põletid on stiilsed, tõhusad ja lihtsasti puhastatavad. Ainult põleti ülaosa ulatub klaaspinnast välja, parandades veelgi pliidi disaini ja ka kuumutusvõimet. Peale selle aitab see puhastamisel kaasa, sest mustus ei jõua põletisse. 

Klaaspind

Klaaspind

Enam ei ole vaja raisata aega pliidiplaadilt raskesti eemaldatavate plekkide puhastamisele. Hansa gaasipliidid on disainitud sellisel viisil, et plekkide eemaldamine võtab ainult hetke. Kõik tänu täielikult siledale pinnale, mis on valmistatud kvaliteetsest karastatud klaasist. Nautige mugavust! 

GAASIPLIIDID

Cooking under complete control

 • Põleti Booster

  Suure võimsusega põleti (4 kW) lühendab küpsetusaega olulisel määral ning tagab ühtlase kuumutuse ka suurte pannide puhul.

 • Lamedad põletid

  Ainult põletite pealmine osa eendub gaasipliidi klaaspinnast. See muudab disaini paremaks ja seadme lihtsamini puhastatavaks.

 • Leegi turvaklapp

  Kui leek peaks kogemata kustuma, katkestab põleti viivitamatult gaasivarustuse. See tähendab, et toiduvalmistamine on alati turvaline.

 • Automaatne süütenupp

  Väga mugav lahendus süütefunktsiooniga nupus. Vajutage ja pöörake nuppu ning alustage söögivalmistamist, leek süttib automaatselt.

 • Malmist pannialused

  Lisaks sellele, et seda on lihtne puhtana hoida, on malmist pannialused vastupidavamad ja stabiilsed, tagades sellisel viis nende lihtsa ja ohutu kasutuse.

 • Gaasipõleti klaasplaadil

  Gaasipõletid klaasalusel moodustavad atraktiivse pliidiplaadi, mida on lihtne puhastada ja millel on kõik eelised.

Soovitatavad tooted

Zobacz wszystkie płyty gazowe