Pingevaba ja ohutu toiduvalmistamine

HANSA PLIIDID TEEVAD KOKKAMISE LIHTSAMAKS

Kokandusentusiastide loomingulisus on piiratud üksnes nende kujutlusvõimega. Hansa induktsioonplaatidel on tehnilisi lahendusi, mis annavad teile oma köögis täieliku vabaduse.

Sild

Sild

See omadus võimaldab keedualasid omavahel ühendada, et laiendada nende pindala. Sedasi saab lihtsalt kokata isegi väga suurte pottide või pannidega.

Flexi Space

Flexi Space

Plaadi pinna soodsaim kasutus. Täisnurksed induktiivpoolid muudavad keedualad suuremaks ja levitavad kuumuse ühtlasemalt üle pinna laiali. See võimaldab kasutada samal ajal palju erinevaid keedunõusid, sealhulgas ka väga suuri.

KOHE PLAADILE

Usaldusväärne köögitarvik on tõeline väärtus. Nüüd te teate, kust otsida – Hansa on välja töötanud induktsioonpliidid, mis kiirendavad ja lihtsustavad toiduvalmistamise protsessi.

Induktsioon

Induktsioon

Induktsioonpliidid on ohutumad kui tavalised gaasipliidid. Kuna köögitarvikul kuumutatakse ainult põhja, siis ei ole mingit põletada saamise ohtu. Nõutava temperatuuri kiirema saavutamise tõttu valmivad teie toidud lühema ajaga. See aitab teil säästa oma aega, energiat ja raha.

4 võimendit

4 võimendit

Võimendi suurendab kuumutusvõimsust ja lühendab sellega toidu valmistamiseks kuluvat aega. Valikulise nelja võimendi (4xBooster) korral on see omadus kasutatav kõigil neljal induktiivkuumutuspinnal, mis teeb toidu valmistamise kiiremaks ja odavamaks. Sealjuures säilivad kõik toiteväärtused.

OHUTUSE NIMEL

Ühine toiduvalmistamine on täiuslik kvaliteetaeg. Nüüd saate teha tõelisi hõrgutisi koos oma lastega, kartmata nende ohutuse pärast.

Hob&Go

Hob&Go

Plaat lülitub sisse alles pärast poti või panni kohale asetamist ja kuumeneb ainult seal, kuhu toit on asetatud. Funktsioon Hob&Go tuvastab esmalt induktiivpinnad, kuhu pott või pann on asetatud, ja alles seejärel lülitab need automaatselt sisse. Kuumutuspind kohandub poti või panni suurusele ja väldib sellega igasuguseid põletusi.

Lapselukk

Lapselukk

Lapselukk takistab lapsel üksinda pliidi käivitamist või sätete muutmist.

Jääkkuumuse näidik

Jääkkuumuse näidik

Kokkamine kõigi mugavustega. Märgutuled jäävad põlema isegi pärast pliidi väljalülitamist, kuni keeduala on täielikult jahtunud, et hoiatada teid põletada saamise ohu eest.

Valgustatud äär

Valgustatud äär

Moodne, isegi lastele arusaadav viis teavitada teid elektriseadme oleku eest. Kui pliit on kuum, põleb äär veelgi heledamalt. Temperatuuri alanedes läheb valgustus tumedamaks, kuni kustub lõpuks täielikult. Nautige suuremat lihtsust ja ohutust.

MUGAVUS EELKÕIGE

Iga pühendunud kokkaja teab, et see on aeganõudev ja külgetõmbav tegevus. Hansa induktsioonpliitidel on lihtsaid lahendusi, mis hõlbustavad igapäevast toiduvalmistamist.

Lihtne puhastus

Lihtne puhastus

Induktsioonpliite on väga lihtne puhastada. Rasva-, supi- või kastmeplekkide eemaldamine ei ole mingi probleem. Piisab need vaid niiske riidelapiga ära pühkida.

Algseatud küpsetusprogrammid

Algseatud küpsetusprogrammid

Kokkamine kõigi mugavustega. Meie induktsioonpliitidel on kolm eelseatud programmi: 42 °C, 70 °C ja 94 °C. Esimene sobib või ja šokolaadi sulatamiseks, teine suppide ja kastmete soojendamiseks ning kolmas pasta ja riisi küpsetamiseks.

Stop&Go

Stop&Go

See võimaldab teil oma köögist lahkuda, kartmata, et midagi läheb kõrbema või keeb üle. Stop&Go lülitab pliidi välja ja salvestab sätted. Tagasi tulles piisab vaid seade sisse lülitada ja induktsioonpliidi keedupinnad jätkavad tööd salvestatud sätete järgi.

PARIMA KVALITEEDIGA TOOTED

Saksa klaasitootja SCHOTT on loonud uuenduse, mis võimaldab toota kõiki keraamilisi pliidiplaate arseeni või raskmetalle kasutamata.

Schott Cerani pliit

Schott Cerani pliit

Pärast kasutusea lõppu saab pliidi viia taaskasutusse. See ainulaadne lahendus tagab kvaliteetse toimimise ja tuntava keskkonnasäästu.

INDUKTSIOONPLIIDID

Moodsa toiduvalmistamise asjatundlikkus

 • Kaldservad

  Kaldservad on elegantse disaini lahutamatu osa.

 • Liugur

  Alaline vooluseadistus asendas varasema astmelise meetodi. See kõrgtehnoloogiline funktsioon lihtsustab tööd ja muudab teie köögi mugavamaks kohaks. Lihtsalt puudutage soovitud soojustaseme seadistamiseks liugurit.

 • Valgustatud äär

  Pliidiplaadi elegantselt valgustatud äär annab teavet seadme tööoleku kohta. Töötava pliidiplaadi ääred helendavad. Plaadivalgustus on lisaks ka suurepärane dekoratiivne element, mis annab teie köögile moodsa välimuse.

 • Jääkkuumuse indikaator

  Jääkkuumuse indikaator teavitab teid sellest, et kuumutusala on endiselt kuum, kuigi on välja lülitatud. See funktsioon võimaldab teil turvaliselt ja mugavalt toitu valmistada.

 • Automaatne keetmine

  Sobib suurepäraselt toitudele, mis tuleb kõigepealt kiiresti keema ajada ning seejärel kuumutada või küpsetada. Nagu kuumutamiselgi, alandab see funktsioon kuumutusala temperatuuri pärast kindlaksmääratud aega.

 • Taimer

  See funktsioon võimaldab teil seadistada iga pliidiplaadi küpsetusaega (max 99 minutit) eraldi, mis muudab mitme toidu korraga valmistamise lihtsamaks kui kunagi varem. Kui aeg saab otsa, lülitub tsoon välja ja annab sellest märku helisignaaliga.

 • Schotti klaas

  Tänu innovatiivsele Saksamaal väljatöötatud tootmisprotsessile, mille arendas ja patenteeris juhttootja SCHOTT, toodetakse kõik plaadid arseeni või raskemetalle kasutamata. Selle maailmas unikaalse lahenduse kasulikkus loodusele on mõõdetav. Oma pika tööea lõpus saab plaadid ringlusse võtta ja ehitusmaterjalidena taaskasutada.

 • 4xBooster

  Kiirkuumutusfunktsioon Booster võimaldab teil kuumutusvõimsust tsoonis olulisel määral suurendada nii, et toit valmib kiiremini ja säilitab suurema osa oma toiteväärtusest. 4× tähendab, et kõigil neljal küpsetusalal on kiirkuumutusfunktsioon.

 • Sillafunktsioon Bridge

  See funktsioon on eriti kasulik, kui kasutate suuri küpsetuspanne. Sillafunktsioon Bridge võimaldab kombineerida kahte kuumutusala ja neid korraga juhtida.

Soovitatavad tooted

Vaadake kõiki induktsioonpliite