Pingevaba ja ohutu toiduvalmistamine

HANSA PLIIDID TEEVAD KOKKAMISE LIHTSAMAKS

Kokandusentusiastide loomingulisus on piiratud üksnes nende kujutlusvõimega. Hansa induktsioonplaatidel on tehnilisi lahendusi, mis annavad teile köögis täieliku vabaduse.

Hob&Go funktsioon

Hob&Go funktsioon

Lihtsalt asetage pott pliidile ja alustage kokkamist. Kui asetate poti pliidil ükskõik kuhu, aktiveeritakse automaatselt õige kuumutusala. Jääb vaid üle valida soovitud kuumutusvõimsus. Küpsetamine on nüüd loomulikum kui kunagi varem.

EasySelecti funktsioon

EasySelecti funktsioon

Kas soovite pliidil korraga kasutada mitut potti? EasySelectiga saate selleks mõeldud juhtpaneeli abil kiiresti seadistada ja muuta iga kuumutusala võimsust. Neli kuumutusala? Neli juhtpaneeli! Miski ei kee üle, kõrbe põhja ega jää kleepima, sest nüüd on teil võimalik seda kõike ennetada. See on lihtsam, puhtam ja mugavam.

Taimer

Taimer

Määrake, kui pikalt pliit peab töötama. Kui aeg on läbi, lülitab pliit kuumutusala automaatselt välja ja piiksub. Nüüd saate kasutada taimerit munakellana. Hansa pliitidega ei saa pehmeks keedetavast munast kunagi kõvaks keedetud muna. Nii on teil täielik kontroll oma ajakasutuse üle.

KOHE PLAADILE

Usaldusväärne köögitarvik on tõeline väärtus. Nüüd teate, kust otsida – Hansa on välja töötanud induktsioonplaadid, mis kiirendavad ja lihtsustavad toiduvalmistusprotsessi.

FlexiSpace'i süsteem

FlexiSpace'i süsteem

Kindlasti on ka teil tulnud ette olukordi, kus olete pidanud kasutama potte, mis ei vasta kuumutusala suurusele. Enam pole vahet, mis suuruse ja kujuga potte te kasutate. Vastupidi teistele turul olevatele induktsioonpliitidele ei ole Hansa seadmete induktorid ringikujulised, vaid on ristkülikukujulised, mis võimaldab pliidi pinda maksimaalselt ära kasutada. Suurem kuumutusala tähendab rohkem võimalusi! 

AutoBridge'i funktsioon

AutoBridge'i funktsioon

See lahendus ühendab eraldi kuumutusalad üheks suureks kuumutusalaks. Selleks kontrollib pliit poti või panni suurust ja määrab kindlaks, mitut kuumutusala tuleks kasutada. Tulemuseks on poti suurusele vastav kuumutusala, mis omakorda tagab tõhusama ja mugavama küpsetusprotsessi. AutoBridge'i funktsiooniga pliitide kasutamine on väga intuitiivne.

CheckPoti funktsioon

CheckPoti funktsioon

Kui te pole kindel, kas võite olemasolevaid potte induktsioonpliidil kasutada, siis kasutage nende kontrollimiseks CheckPoti funktsiooni. Asetage pott kuumutusalale ning laske pliidil kontrollida, kas poti sisu on võimalik täisvõimsusel kuumutada.

OHUTUSE NIMEL

Ühine toiduvalmistamine on täiuslik kvaliteetaeg. Nüüd saate teha tõelisi hõrgutisi koos oma lastega, kartmata nende ohutuse pärast.

Lambisüsteem ActionLED

Lambisüsteem ActionLED

Üks pilguheit ja teate kohe näiteks seda, millised alad on sisse lülitatud ja kas funktsioon Bridge on aktiveeritud! Kõik tänu stiilsetele leedvalgustitele, mis paiknevad pliidi pealispinna all kohas, kus tavaliselt on ületrükk. Valgustus lülitub sisse iga kord, kui andurit puudutate. Muutke elu igal võimalusel lihtsamaks!   

ChildLocki lukufunktsioon

ChildLocki lukufunktsioon

Pliidi kogemata sisse- või väljalülitamine on lihtne, kui olete köögis hõivatud eri tegevustega, eriti siis, kui teie kodus on lapsi. Selle riski piiramiseks on Hansa pliitidel eriline lukk. Lülitage lukk sisse ja teil on pliidi üle täielik kontroll. Nii saavad kõik pereliikmed end kindlalt tunda. 

HeatControli funktsioon

HeatControli funktsioon

Funktsioon teavitab teid sellest, kas ala on pärast poti pliidilt eemaldamist endiselt kuum. 60 °C ületavate temperatuuride korral kuvatakse ekraanil H-täht. Vahemikus 45 °C ja 60 °C kuvatakse h-täht. Tehke köögis talitamine ohutumaks.

Valgustatud äär

Valgustatud äär

Praktiline elegants ja ohutus. Need sõnad kajastavad suurepäraselt selle funktsiooni olemust. Pliidi sisselülitamisel süttib ka ahju esikülje äärtes õrn valgustus. Valgustus kustub niipea, kui pliidiplaat on külm. 

MUGAVUS EELKÕIGE

Iga pühendunud kokkaja teab, et see on aeganõudev ja külgetõmbav tegevus. Hansa induktsioonpliitidel on lihtsaid lahendusi, mis hõlbustavad igapäevast toiduvalmistamist.

Kolm eelseadistatud küpsetusprogrammi

Kolm eelseadistatud küpsetusprogrammi

Miks eksperimenteerida küpsetustemperatuuriga ja raisata aega, riskides vee ülekeemise või toidu põhjakõrbemisega? Hansa pliidiplaatide uudne lahendus võimaldab teil hõlpsasti leida oma vajadustele vastava temperatuuri. 42 °C on ideaaltemperatuur või ja šokolaadi sulatamiseks. 70 °C sobib suppide ja kastmete soojendamiseks. 94 ⁰C sobib makaronitoodete ja riisi keetmiseks. Nautige mugavust!

PowerBoosteri funktsioon

PowerBoosteri funktsioon

Ärge kulutage oma aega köögis, kui saaksite pühendada selle vabaajategevustele! PowerBoosteri funktsioon saab teid sellega aidata, sest see suurendab kuumutusvõimsust ja võimaldab toitu kiiremini valmistada. Vesi läheb keema kiiremini kui kolme minutiga. Lühem küpsetus- või praadimisaeg tähendab, et töötlemise käigus läheb kaduma vähem kasulikke toitaineid. Kiire ja tervislik!

Stop&Go funktsioon

Stop&Go funktsioon

Kas peate mõneks ajaks köögist ära minema? Kasulik funktsioon Stop&Go lülitab kõik aktiivsed alad välja ja jätab nende seaded meelde. Naastes vajutage lihtsalt korraks andurile ja lülitage pliit sisse. Induktsioonialad jäävad endiseks.

PowerChoice'i funktsioon

PowerChoice'i funktsioon

Võib-olla pole te päris kindel, mis tüüpi elektrivarustust te kodus kasutate. Sel juhul tuleb appi PowerChoice'i funktsioon, millega saate vahetada ühefaasilise toite ja kolmefaasilise ühenduse vahel. Ühtlasi saate valida nelja maksimaalse voolutarbe taseme vahel, isegi kui pliit on juba ettenähtud kohale paigaldatud. Pliit jätab uue seadistuse meelde, kuniks te seda muudate. Tänu PowerChoice'i funktsioonile saate kõiki kuumutusalasid samal ajal kasutada ega pea muretsema kaitselülitite rakendamise pärast.

INDUKTSIOONPLIIDID

Moodsa toiduvalmistamise asjatundlikkus

 • Kaldservad

  Kaldservad on elegantse disaini lahutamatu osa.

 • Liugur

  Alaline vooluseadistus asendas varasema astmelise meetodi. See kõrgtehnoloogiline funktsioon lihtsustab tööd ja muudab teie köögi mugavamaks kohaks. Lihtsalt puudutage soovitud soojustaseme seadistamiseks liugurit.

 • Valgustatud äär

  Pliidiplaadi elegantselt valgustatud äär annab teavet seadme tööoleku kohta. Töötava pliidiplaadi ääred helendavad. Plaadivalgustus on lisaks ka suurepärane dekoratiivne element, mis annab teie köögile moodsa välimuse.

 • Jääkkuumuse indikaator

  Jääkkuumuse indikaator teavitab teid sellest, et kuumutusala on endiselt kuum, kuigi on välja lülitatud. See funktsioon võimaldab teil turvaliselt ja mugavalt toitu valmistada.

 • Automaatne keetmine

  Sobib suurepäraselt toitudele, mis tuleb kõigepealt kiiresti keema ajada ning seejärel kuumutada või küpsetada. Nagu kuumutamiselgi, alandab see funktsioon kuumutusala temperatuuri pärast kindlaksmääratud aega.

 • Taimer

  See funktsioon võimaldab teil seadistada iga pliidiplaadi küpsetusaega (max 99 minutit) eraldi, mis muudab mitme toidu korraga valmistamise lihtsamaks kui kunagi varem. Kui aeg saab otsa, lülitub tsoon välja ja annab sellest märku helisignaaliga.

 • Schotti klaas

  Tänu innovatiivsele Saksamaal väljatöötatud tootmisprotsessile, mille arendas ja patenteeris juhttootja SCHOTT, toodetakse kõik plaadid arseeni või raskemetalle kasutamata. Selle maailmas unikaalse lahenduse kasulikkus loodusele on mõõdetav. Oma pika tööea lõpus saab plaadid ringlusse võtta ja ehitusmaterjalidena taaskasutada.

 • 4xBooster

  Kiirkuumutusfunktsioon Booster võimaldab teil kuumutusvõimsust tsoonis olulisel määral suurendada nii, et toit valmib kiiremini ja säilitab suurema osa oma toiteväärtusest. 4× tähendab, et kõigil neljal küpsetusalal on kiirkuumutusfunktsioon.

 • Sillafunktsioon Bridge

  See funktsioon on eriti kasulik, kui kasutate suuri küpsetuspanne. Sillafunktsioon Bridge võimaldab kombineerida kahte kuumutusala ja neid korraga juhtida.