Teie köögi vaikne kangelane

GARANTEERITUD MUGAVUS

Võimendi

Võimendi

Õhupuhasti töötab mitu minutit suurendatud võimsusega. See võimaldab eemaldada kõiki ahju ja nõudepesumasina tekitatud või praadimise ja keetmise lõhnu. Köök on pärast seda palju parem koht!

VAIKNE KASUTUS

Väga madal müratase

Väga madal müratase

Kas te olete unistanud hääletust õhupuhastist köögis? Nüüd on see võimalik. Enamik Hansa õhupuhasteid töötavad väga vaikselt, isegi alla 49 dB. See võimaldab teil elutoa alas lõõgastuda, isegi kui õhupuhasti töötab avatud planeeringuga köögis.

MUGAVUS EELKÕIGE

Hansa on töötanud välja õhupuhastite omadused, mis muudavad köögis oleku mugavaks. Õhupuhastid tuvastavad lõhnu, lülituvad automaatselt sisse ja välja ning kohandavad väljatõmbejõudlust lõhna tugevusele.

Nutikas lõhnaandur

Nutikas lõhnaandur

Õhupuhasti käivitub küpsetamise alustamisel automaatselt ning seadistab ise käitusvõimsuse ja aja. See on väga tõhus viis soovimatute lõhnade köögist eemaldamiseks.

Automaatne väljalülitus

Automaatne väljalülitus

Seadke soovitud toidu valmistamiseks vajalik tööaeg ja seejärel võite juba köögist lahkuda. Õhupuhasti seisatakse automaatselt. Lihtne lõhnade väljatõmme – sekkumine ei ole vajalik.

ESTEETILINE JA ELEGANTNE

Hansa õhupuhastite kujundamisel on alati mõeldud nende otstarbekusele, kuid sealjuures on hoolitsetud ka nende välimuse eest.

Dioodvalgustus

Dioodvalgustus

Loob köögis ainulaadse õhkkonna. Dioodvalgustus on kõige uuem lahendus, mis lisab stiili ja elegantsi. Teine eelis on väiksem elektrikulu ja sellest tulenev elektriarvete vähenemine.

Halogeenvalgustus

Halogeenvalgustus

Hansa õhupuhastitel on funktsioonide täiendamiseks halogeenvalgustus. Võimalus valgustus sisse lülitada õhupuhastit käivitamata lisab kööki veel ühe valgusallika, mida saab kasutada ka muul ajal, kui toidu valmistamisel.

ERINEVAD ÕHUPUHASTID

Hansa pakub suurt valikut õhupuhasteid – köögisaare ja korstenõhupuhasteid, teleskoopilisi ja universaalseid. Igaüks võib leida endale vajaliku õhupuhasti.

Köögisaare õhupuhastid

Köögisaare õhupuhastid

Täiuslik saarega köökidesse. Need tagavad tõhusa lõhnade väljatõmbe, kuid muutuvad samas köögi vaatamisväärsuseks.

Korstenõhupuhastid

Korstenõhupuhastid

Tänu oma välimusele tekitavad need köögis erilise õhkkonna. Erakordne disain ja efektiivsus tagavad teie rahulolu ning mugavuse.

Teleskoopilised õhupuhastid

Teleskoopilised õhupuhastid

Köögi alumine õhupuhasti, mis on peaaegu nähtamatu. Sobib seetõttu täiuslikult igasse kööki.

ENERGIASÄÄST

Hansa tagab kvaliteedi, tõhususe ja säästlikkuse. Seetõttu on meie õhupuhastid väiksema energiakuluga ja aitavad vähendada elektriarveid.

Energiaklass

Energiaklass

Hansa õhupuhastitel on paremad A ja isegi A+ energiaklassid, mis säästavad nii keskkonda kui ka teie pangaarvet. Nende suur jõudlus ja energiatõhusus on tagatud.

ÕHUPUHASTID

Heas disaineri stiilis

 • Leedvalgustus

  Kõige moodsam lainurk-leedvalgustus tõstab köögiseadme esteetilist väärtust ja tagab köögis unikaalse atmosfääri. Süsteem võimaldab teil elektrit säästa – leedid kasutavad harilikust valgustusest oluliselt vähem energiat.

 • Nutikas lõhnaandur

  Nutikas imifunktsioon võimaldab õhupuhasti automaatselt sisse lülitada ja puhastada õhku kasutaja vahelesekkumiseta. Seade valib automaatselt kiiruse- ja ajasätted olenevalt köögi hetkevajadusest.

 • Automaatne väljalülitus

  Tänu sellele lahendusele lülitub õhupuhasti automaatselt kas 15 minuti või seadistatud aja möödudes välja.

 • Andurid

  Tänu sensorjuhtimisele on juhtpaneeli jälgimine ja käsitsemine väga lihtne.

 • Leedkuva

  See näitab õhupuhasti tööprogrammi. Taimerifunktsiooni abil saate õhupuhasti väljalülitumise aja ise kindlaks määrata.