Kiire ja hea eine

GARANTEERITUD HEA MAITSE

Toidu kuumutamine Hansa mikrolaineahjus on kiire ja lihtne. Tänu selle erilistele omadustele on toidud soojad ja nende maitse rahuldab ka kõige nõudlikumaid.

KUUMA ÕHU RINGLUS

KUUMA ÕHU RINGLUS

Mikrolaineahju kuuma õhu ringlus toimib samal põhimõttel nagu tavalistes ahjudes. Õhu ringlus tekitatakse ringikujulise küttekeha ja puhuriga, mis tagavad kogu mikrolaineahjus samasuguse temperatuuri ja toitude ühtlase kuumenemise.

KOMBIGRILL

KOMBIGRILL

Kombineeritud kuumutuse omadus võimaldab roogasid valmistada nii grilli kui ka mikrolaineahjuga. Olenevalt grilli ja mikrolaine sätete tasakaalust on see omadus kasulik näiteks riisi-, vormiroogade, ahjukartulite või linnuliha valmistamisel. See tagab nii toidu põhjaliku kuumutuse kui ka krõbeda kooriku.

OHUTU SULATUS

Sulatamine on kuumutamise kõrval üks kõige sagedamini valitud mikrolaineahju funktsioone. Seetõttu on Hansa varustanud oma tooted omadustega, mis aitavad hoolitseda kasutajate tervise eest.

ÜLESSULATAMINE AJA JA MASSI JÄRGI

ÜLESSULATAMINE AJA JA MASSI JÄRGI

Aja järgi ülessulatamine vähendab sulatusaega ning väldib bakterite kasvu. Massi järgi ülessulatamine mõõdab toote massi ja valib selle järgi kõige soodsamad sulatustingimused. Toidud säilitavad rohkem maitset ja nende tarbimine on täiesti ohutu.

MUGAVAM KASUTAMINE

ELEKTROONILINE TAIMER

ELEKTROONILINE TAIMER

Moodne lahendus, mis tagab ahju töörežiimi ja kestuse täpse valimise. Vaistlik graafiline menüü lihtsustab mikrolaineahju programmeerimist ja õige funktsiooni valimist. Kasutusmugavus tähendab aja kokkuhoidu ja kiiret toiduvalmistust.

MIKROLAINEAHJUD

Kiire ja maitsekas

 • Elektrooniline juhtsüsteem

  Selle lahenduse peamine eelis on sätete peenhäälestuse võimalus. Tänu elektroonilistele juhtelementidele saab tööaja täpselt määrata.

 • Mitu võimsustaset

  Mikrolaineahjude võimsuse sätted olenevad valmistatava toidu tüübist ning sellest, kui palju teil selleks aega on. Lisaks režiimidele maksimaalne, keskmine, minimaalne ja soojashoidmine on kasulik funktsioon ka aja peale sulatamine.

 • Leedkuva

  Tänu LED-näidikule on juhtpaneeli uskumatult lihtne puhastada. Ühtlasi võimaldab see toiduküpsemisajal silma peal hoida.

 • Kombigrill

  Kombineeritud kuumutusfunktsioon võimaldab toite valmistada grilli ja mikrolainete abil. Olenevalt grilli ja mikrolaineahju sätete kombinatsioonist on seda funktsiooni kasulik kasutada riisitoitude, hautiste, küpsekartulite või linnuliha valmistamiseks. See tagab toidu põhjaliku kuumutuse ja krõbeda pealispinna.

 • Kuuma õhu ringlus

  Mikrolaineahjus toimib soojusjuhtivus samade põhimõtete järgi nagu harilikes ahjudes, kasutades ringküttekeha ja ventilaatorit. Ühtlane kuumutustase tagatakse mikrolaineahju kambris kuuma õhu pidevalt ringluses hoidmisega.

 • Multi Wave System

  Mikrolainete tekitamise eriline süsteem, mis on tuntud ruumilise emissiooni lainetena, tagab täielikult ühtlase toidu kuumutamise.

 • Quick start

  Üks nupulevajutus mikrolaineahju lühiajalise lisapingega käivitamiseks.

 • Child Lock

  See funktsioon on eriti kasulik lastega peredele, muutes soovimatu sätete muutmise võimatuks.

 • Aja peale sulatamine

  Aja peale sulatamise funktsioon on tavalisest sulatusfunktsioonist märksa kiirem ning väldib bakterite levikut.

 • Kaalu järgi sulatamine

  Olenevalt toote kaalust seadistab mikrolaineahi automaatselt selle sulatamiseks vajaliku aja. Optimaalse sulatusaja saavutamine aitab vältida bakterite levikut.

 • I-touch free

  Eriline kate võimaldab teil pindu neid määrimata puudutada. Ei mingeid sõrmejälgi enam! Nii jääb teile võimalus ajamahuka koristamise asemel hoopis veeta aega oma perega.

 • 13 automaatprogrammid

  Automaatprogrammid muudavad ettevalmistamise kiiremaks ja mugavamaks. Valige lihtsalt sobiv kaal või portsude arv ja toidu tüüp ning mikrolaineahi valib automaatselt parimad sätted.