Designed by

Hansa = küpsetamisnauding

TERVISLIKUM JA PAREM MAITSE

Tervislik toitumine on üks tervisliku eluviisi aluseid. Seetõttu on Hansa ahjudel omadused, mis lihtsustavad maitsvate ja tervisele kasulike toitude valmistamist.

Küpsetussüsteem BakingPro System

Küpsetussüsteem BakingPro System

Suurepärase küpsetustulemuse saavutamine sõltub lisaks toiduvalmistusoskustele ka õigest ahjust. Küpsetussüsteemiga BakingPro System™ ei pea te muretsema ebaühtlaselt küpsevate pirukate või liiga kuivaks jääva ahjuprae pärast.  Ahjuõõnsuses valitseb ühtlane kuumus ja temperatuur. 

FullSteami funktsioon

FullSteami funktsioon

Proovige Hansa ahjude uut auruga küpsetamise funktsiooni ning katsetage tõeliselt maitsvate ja tervislike roogade valmistamisega. Maitsvam ja parema tekstuuriga toit, millest ei lähe kaduma väärtuslikud vitamiinid ja mikroelemendid. See on võimalik tänu erilisele aurugeneraatorile, mis vabastab ahju vajalikku auru – generaator vabastab auru ja jaotab selle ahjus ühtlaselt, et tagada laitmatu tulemus. Auruahjus valmistatud toit on maitseküllane ja täis tervisele kasulikke toitaineid. 

SoftSteami küpsetusfunktsioon

SoftSteami küpsetusfunktsioon

SoftSteami funktsiooniga küpsetate toitu kerkiva auru abil, mis annab toidule alati kauni välimuse ja suurepärase maitse. Lisage lihtsalt veidi vett ahju põhjas olevale plaadile. Kerkiv veeaur aitab saiatainal paremini kerkida. Tulemus on kohevam tekstuur, mis pole liiga kuiv. SoftSteam sobib niisama hästi ka muude roogade soojendamiseks ja mahlasena hoidmiseks.

SlowCookingu funktsioon

SlowCookingu funktsioon

Tänu funktsioonile SlowCooking on tervisliku eine valmistamine lihtsam kui kunagi varem! Saate aeglaselt ja madalatel temperatuuridel toitu valmistada. Toidud jäävad maitsvamad, mahlakamad ega kaota toitaineid. Sööge tervisele kasulikku toitu ja elage tervislikku elu!    

TAGATUD MAITSEV KÜPSETUS JA RÖSTIMINE

Peente kookide küpsetamise ja mahlase liha praadimise oskus on tõeline kunst. Eduka röstimise ja küpsetamise saladus on kindla temperatuuri saavutamine. Hansa ahjud aitavad teil saavutada uusimate lahenduste abil parimaid võimalikke tulemusi.

Ühtlane küpsetamine mitmel ahjutasandil

Ühtlane küpsetamine mitmel ahjutasandil

Tänu täiustatud disainile on kogu ahjus ühtlane kuumus. Nüüd saate korraga valmistada suuri portsjoneid, mis küpsevad ühtlaselt kuldseks ja valmis. Temperatuur püsib kogu ahjus ühtlane, mistõttu võite olla kindel, et ka kõige nõudlikumad road (kaasa arvatud sufleed) tulevad välja täiuslikud.

Ahju soojendamine kolme minutiga

Ahju soojendamine kolme minutiga

Kas teil on pidevalt kiire ja teil pole millekski aega? Selle funktsiooniga saate ahju kiiresti soovitud temperatuurini soojendada. Ahi soojeneb temperatuurini 150 °C vaid kolme minutiga. Saate soojendusfunktsiooni aegsasti sisse lülitada, et kõik oleks õigeks ajaks valmis. 

XXL-mahutavus

XXL-mahutavus

77-liitrises ahjus saate korraga küpsetada rohkem kui sada muffinit! Lisaks saate lihtsasti kuivatada puuvilju ja seeni ning küpsetada toitu mitmel tasandil korraga.
* Saadaval 60 cm laiuste ahjude ja külgraamidega mudelite puhul

Suur temperatuurivahemik 30–280 °C

Suur temperatuurivahemik 30–280 °C

Universaalne juhend toiduvalmistamiseks on hindamatu. Seepärast pakume laia temperatuurivalikut, mis võimaldab teil paindlikult küpsetada ja toitu alati kiiresti valmistada. 30 °C on ideaalne temperatuur pärmitaina kergitamiseks. 40–50 °C sobib suurepäraselt liha sulatamiseks. Temperatuuril 200 °C saate kiiresti küpsetada lehttainast ja lemmikpitsa jaoks sobib 280 °C. Nautige mugavust!  

Rohkem küpsetustasandeid

Rohkem küpsetustasandeid

Ahju kuus tasandit aitavad lihtsasti puuvilju ja seeni kuivatada ning küpsetada toitu mitmel tasandil korraga.

HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

Lisaks headele tulemustele hõlbustavad Hansa ahjud ka kiiret ja tõhusat puhastamist.

HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

Lisaks headele tulemustele hõlbustavad Hansa ahjud ka kiiret ja tõhusat puhastamist.

HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

Pürolüütiline ahjupuhastus

Pürolüütiline ahjupuhastus

Pürolüütiline puhastusfunktsioon on meetod ahju puhastamiseks ilma puhastusaineta. See on automaatne, tõhus ja tänu ahjuukse spetsiaalsetele kaitsefunktsioonidele ka täiesti ohutu. Ahi kuumeneb temperatuurini 480 °C, kõrvaldades kõik plekid, sh jonnakad rasvajäljed. Tänu pürolüütilisele puhastusfunktsioonile ei pea te ahju enam käsitsi puhastama. Enam ei pea te kulutama kallitele puhastustoodetele ega raiskama oma väärtuslikku aega. 

Katalüütiline ahjupuhastus

Katalüütiline ahjupuhastus

Kas teil on ahju küürimisest juba villand? Meil on sellele lahendus! Hansa ahjude külgseinad ja tagasein on varustatud poorsete katalüütiliste paneelidega. Poorne tekstuur lõhustab mustuse- ja rasvaosakesed. Paneelide puhastamiseks seadistage ahi lihtsalt tunniks ajaks temperatuurile 250 °C. Nii on ahju puhastamine mugav ja nauditav. 

Lõhnakatalüsaator

Lõhnakatalüsaator

Ventilatsioonitorule kinnitatud lõhnakatalüsaator põletab praadimise või küpsetamise ajal kõik rasva- ja mustuseosakesed kõrgel temperatuuril ära, et need ei pääseks köögiõhku saastama. Unustage vastik kõrbe- ja rasvahais. Nautige sõõrmeid kõditavat puhtust. Ahi ei lase õhus lenduvatel rasvaosakestel kööki pääseda ega mööblit või kardinaid määrida. Lisaks lõhnaprobleemide lahendamisele aitab see koristusvaeva vähendada. 

Tihendusriba ukse ülaservas

Tihendusriba ukse ülaservas

Pole mingi saladus, et kõige keerulisem on puhastada raskesti ligipääsetavaid nurki. Mitte Hansa ahjude puhul! Ahjuukse ülaservas olev tihend ei lase mustusel ahju sisse pääseda. Ühtlasi on seda kerge eemaldada, kui tahate ahju põhjalikumalt puhastada. Nautige mugavust!

Kergesti puhastatav uksesüsteem

Kergesti puhastatav uksesüsteem

Hansa ahjude ustel on spetsiaalsed klambrid, mis võimaldavad lihtsat ja kiiret eemaldamist. Klambrite abil saate ukse eemaldada ja seda ohutult puhastada. Pääsete ahju sisemuselegi paremini ligi.    

KÜPSETUS- JA RÖSTIMISTUGI

Hansa ahjud teevad toidu küpsetamise huvitavaks ja hõlbustavad toitude ettevalmistust. Igapäevasel küpsetamisel saab kasutada meie järgmisi funktsioone ja käsklusi.

OpenUp! – automaatne ukseavamissüsteem

OpenUp! – automaatne ukseavamissüsteem

Kuidas saada ahjuuks lahti, kui mõlemad käed peavad küpsetusplaati hoidma? See peaks ise avanema! Hansa mõistab tarbijate igapäevavajadusi. Nüüd piisab õrnast puutest või koputusest vastu käepidet (isegi küünarnukiga) ja ahjuuks avaneb automaatselt. Hansa tähendab igapäevast kasutusmugavust, mistõttu lõimegi selle erilise ja mugava lahenduse. Nüüd saate köögist veelgi enam rõõmu tunda. 

Eelseadistatud küpsetusprogrammid

Eelseadistatud küpsetusprogrammid

See funktsioon võimaldab teil säästa kallist aega. Eelseadistatud küpsetusprogrammid on tehtud koostöös professionaalsete kokkadega. Saate kiiresti valmistada mis tahes eine, mõtlemata sealjuures sellele, kui kaua seda küpsetama peab ning milline temperatuur sobib eine tüübi ja suurusega. Ahi teeb seda teie eest! Ja tulemus on alati suurepärane!  

Pehme avamine ja sulgemine

Pehme avamine ja sulgemine

Selle lahendusega ei ole ahjuukse soovimatu avamine ja kinniminek enam probleem!  Hingedel on spetsiaalsed toendid, tänu millele aeglustub ukse liikumine enne täielikku avamist või sulgemist. Pehme avamine ja sulgemine tähendab mugavust ja turvalisust köögis. 

Temperatuuriandur

Temperatuuriandur

Küllap olete teiegi pidanud küpsetiste valmidusastet kontrollima näiteks sisselõigete tegemise või hambaorkidega torkimise abil. Temperatuurianduriga ei pea te seda enam kunagi tegema. Asetage andur toidu sisse ja seadistage programmimoodulis sobiv temperatuur. Temperatuuriandur on eriti kasulik liha küpsetamisel. Enam ei pea te kartma, et toit läheb pealt kõrbema, aga jääb seest tooreks.

HANSA AHJUD TEEVAD TOIDU KÜPSETAMISE LIHTSAKS JA TURVALISEKS

Köök on kodu süda ja pere ühise toiduvalmistamise koht. Seetõttu on tähtis, et kõikide köögiseadmete lahendused oleksid kasutusmugavad ja ohutud.

Esiklaasi temperatuur ei ületa 35 °C

Esiklaasi temperatuur ei ületa 35 °C

Hansa ahjupaneelide temperatuur ei tõuse kunagi üle 35 °C. Seadmel on spetsiaalne ventilatsioonikanalisüsteem, mis tagab kombinatsioonis jahutusventilaatoriga pideva jaheda õhu ringluse uksepaneelide vahel. Välispaneeli madal temperatuur võimaldab teil toidul silma peal hoida, kartmata sealjuures põletusi saada. 

Valgustatud käepide

Valgustatud käepide

Külalised hilinevad ja toit läheb külmaks… Nüüd, kui kuumus jääb pärast küpsetamist ahju, saate hilinejaid oodates toitu ahjus soojana hoida. Stiilne valgustatud käepide teavitab teid ahju kuumusest. Valgusti süttib küpsetamise ajal ja lülitub välja alles siis, kui temperatuur langeb alla 40 °C. Nii aitab see teil põletusi vältida. Stiilne, maitsekas ja turvaline. 

Teleskoopjuhikud

Teleskoopjuhikud

Erilised teleskoopjuhikud lihtsustavad isegi kuumade ja raskete nõude ahju panekut ja sealt välja võtmist. See on veel üks viis põletusi vältida.

Programmilukk

Programmilukk

Kindlasti olete teiegi vähemalt korra elus pliidiplaadi kogemata sisse või välja lülitanud või selle sätteid täielikult muutnud. Hansa ahjudel on programmilukk, mis aitab seda ohtu piirata. Kõik käib ühe lihtsa klõpsuga. Lukk ei lase teil kogemata seadeid muuta ja võimaldab teil juhtpaneeli puhastada isegi siis, kui ahi on parasjagu sisse lülitatud.       

ENERGIASÄÄST

Energiaklass

Energiaklass

Hansa ahjudel on mitu keskkonnasäästlikku lahendust, mis aitavad säästa teie aega ja raha. A-energiaklass tähendab, et saate säästa looduskeskkonda ning vähendada oma elektriarveid. Eesrindlikud A+-ahjud võimaldavad võrreldes A-klassi seadmetega kokku hoida 42 kWh, mis tähendab 200 küpsise tasuta küpsetamist või 20 lihaportsjoni tasuta röstimist:

 • 168 muffiniportsjoni

  168 muffiniportsjoni

 • 20 lihaportsjonit

  20 lihaportsjonit

 • 13 kanaportsjonit

  13 kanaportsjonit

Võti täiuslikuks röstimiseks ja küpsetamiseks

Hansa ahjud lihtsustavad igapäevast toiduvalmistamist. Kasutage neid harjumuspärasel viisil küpsetamiseks ja röstimiseks.

Programmimoodulid

Programmimoodulid

Kas soovite seadistada ahju mugavalt ja muretult? Hansa ahjuga on see maailma kõige lihtsam asi. Meie programmimoodulid on teie juhtimiskeskus ja köögipartner. Nende abil võite saavutada soovitud tulemusi ja nende lisavõimalustega väärtustate oma köögis veedetud aega.

AHJUD

Mugavaid lahendusi suurepäraste maitseomadustega toidu valmistamiseks

Energiaklass A
 • Ty/Tty-programmimoodul – intuitiivne taimer

  Juhtpaneel, mis kombineerib puutetundliku ekraani traditsiooniliste nuppudega, on intuitiivne ja väga lihtne kasutada. Algupärase ja stiilse taustavalgusega saab sellest unikaalne ja atraktiivne disainielement. Tänu juhtpaneelile on võimalik soojendusrežiime lihtsalt ja mugavalt valida ja reguleerida ning see muudab ahju käsitsemise veelgi lihtsamaks. Juhtpaneel on samuti varustatud lapselukuga, kiire eelkuumutusfunktsiooni ja temperatuurianduriga.

 • Lapselukk

  Ei lase lastel seadet sisse lülitada, tänu millele väldite nii laste kui ka enda ärapõletamist. Tänu lapselukule ei saa lapsed muuta töötava seadme sätteid.

 • Valgustatud nupud

  Valgustatud nupud on suurepärane kombinatsioon moodsast kujundusest ja funktsionaalsusest. Samal ajal on valgustus atraktiivne dekoratiivne element ning annab teavet seadme töö kohta.

 • Valgustatud käepide

  Dekoratiivne element ja praktiline allikas seadme töö kohta info saamiseks. Valgustatud ahjukäepide on suurepärane kombinatsioon moodsast kujundusest ja funktsionaalsusest.

 • Esipaneel I-cool

  Ahjuukses olev unikaalne jahutussüsteem eemaldab iga klaaspaneeli vahelt tõhusa ventilaatori abil kuuma õhu ja ärastab selle, et vähendada eesmise uksepaneeli temperatuuri. Refleksklaasi kasutamine toetab jahutusprotsessi olulisel määral. 180 °C-ni kuumutatud uksepaneeli maksimaalne uksepaneeli temperatuur on 35 °C. Nautige köögis veedetud aega ilma, et peaksite põletusi kartma!

 • Temperatuuriandur

  Temperatuuriandur mõõdab toidu sees täpselt temperatuuri. Ahi lülitub automaatselt välja ja toob kuuldavale helisignaali, kui saavutatakse seadistatud temperatuur.

 • 10 ahjufunktsiooni

  Ülalt- ja altkuumutus + ventilaator; grill; ülaltkuumutus + grill (supergrill); sulatamine; altkuumutus; kiire kuumutus; kuum õhk + altkuumutus (pitsa); kuum õhk; pealtkuumutus + grill + ventilaator; pealtkuumutus + altkuumutus (harilik)

 • Peegelklaas

  Peegelklaasist viimistlusega esikülg muudab teie seadme elegantseks ja modernseks.

Soovitame tooteid

Vaata kõiki ahjusid