Designed by

Hansa = küpsetamisnauding

TERVISLIKUM JA PAREM MAITSE

Tervislik toitumine on tervisliku eluviisi aluseid. Seetõttu on Hansa ahjudel omadused, mis lihtsustavad maitsvate ja tervislike toitude valmistamist.

Aurutusprogrammid

Aurutusprogrammid

Aurutusprogrammidega ahjud on ideaalsed neile, kes väärtustavad tervislikku ja aktiivset elustiili. Auruga valmistatud toidud on maitsvad ja mahlased ning need on säilitanud oma toiteväärtuse. Kõik naudivad teie maitsvaid ja aromaatseid toitusid.

Aeglane küpsetus

Aeglane küpsetus

Aeglane küpsetus on äärmiselt tervislik toiduvalmistusviis. Seda eelistavad need, kes järgivad tasakaalustatud dieeti ja hindavad kergeid toitusid. Toidud valmistatakse veevanni meetodil, mis teeb röstitud liha pehmeks ja mahlaseks.

TAGATUD MAITSEV KÜPSETUS JA RÖSTIMINE

Peente kookide küpsetamise ja mahlase liha praadimise oskus on tõeline kunst. Eduka röstimise ja küpsetamise saladus on teatud temperatuuri saavutamine. Hansa ahjud aitavad teil saavutada uusimate lahenduste abil parimaid võimalikke tulemusi.

Ahju ühtlane temperatuur

Ahju ühtlane temperatuur

Hansa ahjud hoiavad kogu protsessi jooksul püsivat temperatuuri, mis on oluline keeruliste ja nõudlike küpsetiste, nagu keeksi või beseetoodete valmistamisel.

Kuuma õhu ringlus

Kuuma õhu ringlus

See tagab ahjus toidu ümber ühtlase kuumuse ringluse. Kuuma õhu ringlus toimub küttekehade ja puhuri koostöös. Temperatuuri ühtlane jaotus ahjus on vajalik heade tulemuste saavutamiseks.

Suur temperatuurivahemik

Suur temperatuurivahemik

Temperatuur on täielikult reguleeritav vahemikus 30 °C kuni 280 °C olenevalt toidu valmistamise nõuetest. Madalamad temperatuurid on parimad õrnaks soojenemiseks ja võimaldavad taina kerkimist, samas kui kõrgemad temperatuurid on suurepärased liha grillimiseks või pitsa küpsetamiseks.

HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

Lisaks headele tulemustele hõlbustavad Hansa ahjud ka kiiret ja tõhusat puhastamist.

HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

Lisaks headele tulemustele hõlbustavad Hansa ahjud ka kiiret ja tõhusat puhastamist.

ASJATUNDLIK PUHASTUS

ASJATUNDLIK PUHASTUS

Pürolüütiline ahju puhastus

Pürolüütiline ahju puhastus

Selline lahendus on mõeldud aja ja raha säästmiseks. Ahju väga kõrge temperatuuri 490 °C kasutamine tagab orgaanilise aine lagundamise ja selle muutmise lihtsalt eemaldatavaks tuhaks. Pürolüütilise puhastamise ajal on erinevate kaitseseadiste, sealhulgas erilise ukselukuga, välditud igasugune lõhnade levik ja tagatud täielik ohutus. Neljakordse klaasi kasutamine takistab ahju esipinna kuumenemist, hoides selle käega katsumiseks jahedana. Pürolüüs on kiireim ja tõhusaim ahju puhastamise meetod kodumasinaturul. See on pesuainevaba ega nõua aeganõudvat nurkade puhastamist.

Aqualytic-süsteem

Aqualytic-süsteem

Lihtne, kiire ja muretu meetod ahju puhastamiseks. Selleks valage vaid ahju põhja 0,5 liitrit vett, seadke temperatuur 90 °C ja aeg 30 minuti peale, või valige käsklus „Clean”. Veeaur tungib ka kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse ja pehmendab seintele kogunenud tahma, mis lihtsustab kinnikõrbenud jääkide eemaldamist. Peale selle takistab ahjus kasutatav eriline lihtsalt puhastatav email mustuse nakkumist ahju sisepinnale. Säravpuhta ahju saavutamiseks pühkige sisemust niiske lapi või käsnaga.

Katalüütiline vooderdus

Katalüütiline vooderdus

Omadus, mis hõlbustab ahju puhtuse hoidmist. Vooderdus väldib rasva ja mustuse nakkumist ahju seintele, hoides nende süvendid tahmavabad. Vooderduse asendamise võimalus tagab lihtsa kasutuse.

Lihtsalt puhastatav uksesüsteem

Lihtsalt puhastatav uksesüsteem

Ahju klaasid on kiirelt ja lihtsalt eemaldatavad ega nõua kogu ukse eemaldamist. Selline lahendus võimaldab klaasi pesta kas käsitsi või isegi nõudepesumasinas.

HANSA AHJUD TEEVAD KÜPSETAMISE LIHTSAMAKS

Köök on kodu süda ja pere ühise toiduvalmistamise koht. Seetõttu on oluline, et kõikide köögiseadmete lahendused oleksid kasutusmugavad ja ohutud.

Flexi Space’i sisemus

Flexi Space’i sisemus

Teie vajadustele kohandatud ahi. Click&Go juhikud koos täieliku väljatõmbe- ja tõkestusomadusega võimaldavad kohandada ahju sisemuse kasutusvajadusele ja eemaldada kuuma toidu ilma põletusohuta. Puhastuse lihtsustamiseks on kõik koosteosad eemaldatavad.

Pro Baby süsteem

Pro Baby süsteem

Lastele sobilikud lahendused. Me pakume kasutajate vajadusi rahuldavat süsteemi, mis suurendab oluliselt teie köögi ohutustaset, eriti kui valmistate toitu koos lastega.

Child lock (Lapselukk)

Child lock (Lapselukk)

Takistab lapsel ahju avamist, sisselülitamist või seadete muutmist.

I-cool front (Esikülje jahutus)

I-cool front (Esikülje jahutus)

Jahutussüsteem, mis imeb sooja õhu sisse ja vähendab ahju esiküljel tuntavat kuumust. Kuni 180 °C-ni kuumutatud seadme eesmise klaaspaneeli temperatuur on 35 °C. Lapsed saavad imetleda maiuspalade küpsemist päris lähedalt.

Teleskoopilised juhikud

Teleskoopilised juhikud

Erilised väljatõmmatavad tõkisega juhikud lihtsustavad isegi kuumade nõude ahju panekut ja sealt välja võtmist. See on veel üks viis põletusi vältida.

Lõhnakatalüsaator

Lõhnakatalüsaator

Ventilaatori lehtrisse paigaldatud katalüsaator aitab oluliselt vähendada valmistatava toidu lõhna. Nii et kui midagi on kogemata kõrbenud, ei täitu köök suitsu ega ebameeldivate lõhnadega.

KÜPSETUS- JA RÖSTIMISTUGI

Hansa ahjud teevad toidu küpsetamise huvitavaks ja hõlbustavad toitude ettevalmistust. Igapäevasel küpsetamisel saab kasutada järgmisi funktsioone ja käsklusi.

Algseatud küpsetusprogrammid

Algseatud küpsetusprogrammid

Mõelge välja, mida te soovite, ja siis valige õige programm. Ahi kohandab temperatuuri ja aja toidu valmistamise nõuetele.

Kasutajaprogrammid

Kasutajaprogrammid

Ahi võimaldab sisestada ja salvestada isemääratud seadeid, mis lihtsustab teie lemmiktoitude valmistamist. Retseptide või kokaraamatute igakordne lugemine ei ole enam vajalik.

Uksele prinditud retseptid

Uksele prinditud retseptid

Ahjuukse seest leitavad ja alati käepärased retseptid annavad praktilisi nõuandeid – need sisaldavad teavet toidu küpsetamiseks vajaliku temperatuuri, kõrguse ja aja kohta.

ENERGIASÄÄST

Energiaklass

Energiaklass

Hansa ahjudel on mitu keskkonnasäästlikku lahendust, mis aitavad säästa teie aega ja raha. A-energiaklass tähendab, et saate säästa looduskeskkonda ning vähendada oma elektriarveid. Eesrindlikud A+-ahjud võimaldavad võrreldes A-klassi seadmetega kokku hoida 42 kWh, mis tähendab 200 küpsise tasuta küpsetamist või 20 lihaportsjoni tasuta röstimist:

 • 168 muffiniportsjoni

  168 muffiniportsjoni

 • 20 lihaportsjonit

  20 lihaportsjonit

 • 13 kanaportsjonit

  13 kanaportsjonit

Võti täiuslikuks röstimiseks ja küpsetamiseks

Hansa ahjud lihtsustavad igapäevast toiduvalmistamist. Kasutage neid harjumuspärasel viisil küpsetamiseks ja röstimiseks.

Programmimoodulid

Programmimoodulid

Kas soovite seadistada ahju mugavalt ja muretult? Hansa ahjuga on see maailma kõige lihtsam asi. Meie programmimoodulid on teie juhtimiskeskus ja köögipartner. Nende abil võite saavutada soovitud tulemusi ja nende lisavõimalustega väärtustate oma köögis veedetud aega.

AHJUD

Mugavaid lahendusi suurepäraste maitseomadustega toidu valmistamiseks

Energiaklass A
 • Ty/Tty-programmimoodul – intuitiivne taimer

  Juhtpaneel, mis kombineerib puutetundliku ekraani traditsiooniliste nuppudega, on intuitiivne ja väga lihtne kasutada. Algupärase ja stiilse taustavalgusega saab sellest unikaalne ja atraktiivne disainielement. Tänu juhtpaneelile on võimalik soojendusrežiime lihtsalt ja mugavalt valida ja reguleerida ning see muudab ahju käsitsemise veelgi lihtsamaks. Juhtpaneel on samuti varustatud lapselukuga, kiire eelkuumutusfunktsiooni ja temperatuurianduriga.

 • Lapselukk

  Ei lase lastel seadet sisse lülitada, tänu millele väldite nii laste kui ka enda ärapõletamist. Tänu lapselukule ei saa lapsed muuta töötava seadme sätteid.

 • Valgustatud nupud

  Valgustatud nupud on suurepärane kombinatsioon moodsast kujundusest ja funktsionaalsusest. Samal ajal on valgustus atraktiivne dekoratiivne element ning annab teavet seadme töö kohta.

 • Valgustatud käepide

  Dekoratiivne element ja praktiline allikas seadme töö kohta info saamiseks. Valgustatud ahjukäepide on suurepärane kombinatsioon moodsast kujundusest ja funktsionaalsusest.

 • Esipaneel I-cool

  Ahjuukses olev unikaalne jahutussüsteem eemaldab iga klaaspaneeli vahelt tõhusa ventilaatori abil kuuma õhu ja ärastab selle, et vähendada eesmise uksepaneeli temperatuuri. Refleksklaasi kasutamine toetab jahutusprotsessi olulisel määral. 180 °C-ni kuumutatud uksepaneeli maksimaalne uksepaneeli temperatuur on 35 °C. Nautige köögis veedetud aega ilma, et peaksite põletusi kartma!

 • Temperatuuriandur

  Temperatuuriandur mõõdab toidu sees täpselt temperatuuri. Ahi lülitub automaatselt välja ja toob kuuldavale helisignaali, kui saavutatakse seadistatud temperatuur.

 • 10 ahjufunktsiooni

  Ülalt- ja altkuumutus + ventilaator; grill; ülaltkuumutus + grill (supergrill); sulatamine; altkuumutus; kiire kuumutus; kuum õhk + altkuumutus (pitsa); kuum õhk; pealtkuumutus + grill + ventilaator; pealtkuumutus + altkuumutus (harilik)

 • Peegelklaas

  Peegelklaasist viimistlusega esikülg muudab teie seadme elegantseks ja modernseks.

Soovitame tooteid

Vaata kõiki ahjusid