Pürolüütiline puhastus ehk unustage kraapimine

Ahju puhastamine on ajakulukas. Kinnikuivanud toidu ja kõrbenud õli eemaldamine eeldab tugevatoimeliste puhastusainetega kraapimist. Hea uudis on see, et Hansa uutel ahjudel on pürolüütiline ahjupuhastussüsteem.

Maagia ilma võlusõnadeta

Selleks et ahi nagu võluväel puhtaks saada, ei ole võlusõnu vajagi. Pürolüütiline isepuhastussüsteem kasutab äärmiselt kõrget temperatuuri, mis eemaldab ahju sisemusest kõik toidujäägid. Valige lihtsalt programm ja määrake selle kestus. Orgaanilised jäägid põletatakse temperatuuril kuni 490 ºC. Seda ka kohtadest, kuhu lapi või svammiga hästi ei ulatu.

Keskkonnasäästlik ja ohutu

Tänu pürolüütilisele puhastamisele ei ole enam vaja kasutada tugevatoimelisi keemilisi puhastusaineid, mis võivad toidu sisse imenduda. Tegemist on kogu perele täiesti ohutu puhastusmeetodiga. Kõrge temperatuuri pärast ärge muretsege – klaas CoolDoor4 ja tõrkekindel turvalukk tagavad puhastamise ohutuse.

Kulutõhus

Olgugi et ahju kuumutamine äärmuslike temperatuurideni võib tunduda kulukas, on see tegelikult väga soodne. Optimaalne energiakasutus tagab, et meie elektriarved ei suurene. Üks 150-minutiline tsükkel tarbib umbes 3,58 kWh. Korrapärane pürolüütiline ahjupuhastus võib osutuda mitu korda odavamaks kui traditsiooniline küürimine puhastusvahenditega. Peale raha hoiame kokku ka aega.

Soovitame tooteid