Külmikud – köögi kuningad

Külmiku ostmisel tuleb mõelda, kui palju ruumi meil köögis jätkub. See määrab ära kapi mõõtmed: kõrguse, laiuse ja sügavuse. Teiseks tuleb mõelda, kas soovime sisseehitatud või eraldiseisvat mudelit. Ärge unustage ka ukse avanemissuunda – mugavuse huvides peaks uksekäepide olema haardeulatuses.

Harmoonia

Võime valida sisseehitatava külmkapi ja sügavkülmiku, eriti juhul kui soovime kapi peale jäävat ruumi kasutada. Sisseehitatud kapp sobib ülihästi minimalistlikku kööki, kus kodumasinad ja muu mööbel jätavad ühtlase mulje.

Uhkes üksinduses

Juhul kui soovime üksnes oma vana kapi uue vastu vahetada ega hooli sisseehitamisest, siis võime valida eraldiseisva mudeli. Sel juhul tuleb otsustada, mis värvi see võiks olla. Hansa pakub eri värve, sh valget ja roostevaba viimistlust. Ukse puutetundlik juhtpaneel viimistleb külmiku väljanägemise ning muudab selle kasutamise lihtsamaks – kasulike funktsioonide SuperFreeze, SuperCool või Holiday sisselülitamiseks ei ole vaja ust lahti teha.

Suured vajadused, suured külmikud

Hansa külmikute hulgas leidub eri suuruse ja kõrgusega külmkappe; väikeseid, ühe uksega sügavkülmaga külmkappe; standardseid kahe uksega kappe (eraldi uksed külmiku ja sügavkülmiku jaoks); aga ka kõrvutiasetsevate kappidega mudeleid.
Enamasti oleneb külmiku suurus leibkonna vajadustest. Mida suurem pere, seda suuremat kappi on vaja. Suurem külmik on kasulik ka juhul, kui teile meeldib harva poes käia ja korraga suuremas koguses toitu varuda. Mahukas sügavkülmaga külmkapp, eriti kõrvutiasetsevate kappidega mudel on hea valik ka juhul, kui puudub kelder või sahver. Hansa külmikute Flexi Space'i süsteem võimaldab kasutajal kapi sisemust ringi tõsta, et saada juurde lisasäilitusruumi.